Laserowe usuwanie włosów z nóg

Strona główna / Aktualności / Laserowe usuwanie włosów z nóg

laserowe usuwanie włosów z nóg rzeszów

Laserowe usuwanie włosów z nóg

Aktualności / 19 października 2022 / Wyłącz

laserowe usuwanie włosów z nóg


Depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna w trwałym usuwaniu owłosienia, dzięki temu staje się coraz bardziej popularną metodą depilowania większości obszarów na ciele i twarzy. W szczególnie wśród kobiet, ale także coraz więcej mężczyzn borykających się z nadmiernym owłosieniem decyduje się na to rozwiązanie. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod na trwałe usunięcie włosów, a także jedna z najbardziej komfortowych. Zalet laserowego usuwania włosów z nóg jest wiele, w tym fakt, że zapewnia długotrwałe rezultaty. Ponadto depilacja laserowa jest to bezpieczna i skuteczna metoda, która nie powoduje żadnych podrażnień ani uszkodzeń skóry.

Laserowe usuwanie włosów z nóg  – jak przebiega?

Laser działa poprzez celowanie w komórki zawierające pigment w mieszkach włosowych za pomocą wiązki światła. Kiedy te komórki zostaną zniszczone przez laser, umierają i są wchłaniane przez skórę. Z biegiem czasu ten proces powoduje, że na ich miejsce odrasta mniej i cieńsze włosy.

Proces depilacji laserowej może trwać od kilku minut do godziny, w zależności od wielkości depilowanego obszaru. Zabieg depilacji nóg jest dość bezbolesny, chociaż od czasu do czasu może pojawić się lekkie pieczenie. W niektórych przypadkach uczucie pieczenia może być bardziej intensywne niż w innych. Zależy to od kilku czynników, w tym od reakcji skóry na zabieg, a także od tego, ile włosów należy usunąć.

Czy warto zdecydować się na laserową depilację nóg?

W porównaniu z innymi metodami usuwania niechcianego owłosienia takimi jak depilacja woskiem czy golenie mechaniczne — depilacja laserowa nóg przynosi długofalowe efekty. Skuteczne zabiegi depilacji laserowej eliminują owłosienie z każdej części ciała.

Korzyści z depilacji laserowej to przede wszystkim:

– Trwałe zlikwidowanie włosów
– Gładsza skóra i brak podrażnień
– Zminimalizowanie wrastających włosów

W gabinecie kosmetycznym Claudia oferujemy laserowe usuwanie włosów z nóg – bezpieczną metodę trwałej redukcji niechcianego owłosienia. Korzystamy z wiodącego lasera Light Sheer obsługiwanego przez zespół doświadczony w eliminowaniu owłosienia poprzez niszczeniu mieszków włosowych bez uszkodzenia otaczającej skóry. Dlatego odpowiednia pora na przeprowadzenie depilacji laserowej to przede wszystkim jesień, zima oraz wczesna wiosna.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę depilacji laserowej w Rzeszowie. 

Kontakt