Modelowanie sylwetki – jaki zabieg wybrać?

Strona główna / Aktualności / Modelowanie sylwetki – jaki zabieg wybrać?

zabiegi modelujące sylwetkę

Modelowanie sylwetki – jaki zabieg wybrać?

Aktualności / 31 stycznia 2023 / Wyłącz

modelowanie sylwetki rzeszów

Wsparciem w codziennej dbałości o figurę jest nieinwazyjne modelowanie sylwetki, które przyczyniają się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oprócz zbilansowanej diety, regularnej aktywności fizycznej i odpowiedniej pielęgnacji nie zawsze przynoszą pożądane efekty. Dlatego stale rośnie zainteresowanie skutecznymi zabiegami modelowania sylwetki zwłaszcza na obszarach takich jak biodra, boczki, brzuch, czy pośladki w celu wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Zatem jakie są najlepsze sposoby nieinwazyjne na modelowanie sylwetki?

Nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę

Modelowanie sylwetki ma na celu poprawę wyglądu ciała poprzez zastosowanie skutecznych nieinwazyjnych zabiegów, do których należy niewątpliwie liposukcja ultradźwiękowa, a także dermomasażu. Jedną z głównych zalet modelowania sylwetki jest to, że może być stosowana do redukcji wielu obszarów ciała. Nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę stosowane są dziś jako alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Metody te mogą być stosowane do redukcji tkanek tłuszczowych w udach, brzuchu i bokach ciała. Mają one na celu poprawę konturów i proporcji ciała bez potrzeby operacji chirurgicznej lub usunięcia tkanki skórnej. Podczas konsultacji, kosmetolog wysłucha Twoich obaw, zbada obszary problemowe i stworzy dla Ciebie unikalny plan serii zabiegów.

Modelowanie sylwetki za pomocą dermomasażu

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego i częściowego podciśnienia. Dermomasaż wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, wyposażonego w różnej wielkości głowice, dostosowane do poszczególnych części ciała. Głowice połączone są z pompą, dzięki której ciśnienie podciśnienia wywierane jest na skórę, tkanki podskórne i głębsze. Ponadto w głowicach znajdują się kulki, dodatkowo działające na tkanki. Głowice masują części ciała objęte cellulitem, zazwyczaj są to uda, brzuch i pośladki. Działa na skórę i tkankę tłuszczową, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne, a mikrokrążenie pomaga zmniejszyć obrzęki. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny.

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej do modelowania sylwetki kobieciej

Liposukcja ultradźwiękowa jest innowacyjną techniką, która wykorzystuje falę ultradźwiękową do oddzielenia i zredukowania nagromadzonego tłuszczu z określonych obszarów ciała. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej można stosować w celu poprawy sylwetki oraz modelowania określonych obszarów ciała. Liposukcja ultradźwiękowa może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swoje sylwetki i uzyskać bardziej atrakcyjny wygląd. Ten zabieg pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i dostarczyć długotrwałych efektów. Liposukcja ultradźwiękowa jest bezpieczna i skuteczna, a pacjenci mogą cieszyć się jej natychmiastowymi korzyściami.

Jakie zabiegi modelujące sylwetkę wybrać i gdzie je wykonać?

Jeśli chodzi o wybór zabiegu modelującego sylwetkę, to warto skonsultować się z kosmetologiem, który indywidualnie dobrze metodę do problemu i oczekiwanych rezultatów.. Istnieje wiele metod, które mogą ci pomóc w modelowaniu sylwetki i pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dwa powyżej opisane zabiegi zarówno dermomasażu jak i liposukcji ultradźwiękowej można wykonać w gabinecie kosmetologii Claudia w Rzeszowie. Umów się na zabieg już dzisiaj.

Kontakt