Dermapen Rzeszów

Strona główna / Dermapen Rzeszów

dermapen rzeszów

Twarz to obszar bardzo wrażliwy wymagający stałej pielęgnacji. Dlatego tak istotne jest, aby dostarczać jej odpowiednich zabiegów, które przyczynią się do utrzymywania gładkiej i promiennej cery. Wiek i rosnący poziom zanieczyszczenia to negatywne skutki, które mają wpływ na stan naszej skóry, która z czasem staje się matowa, pełna blizn i zmarszczek. Dlatego Dermapen to rekomendowany zabieg mikronakłuwania mezoterapii mikroigłowej stanowiący skutecznie rozwiązanie problemów skórnych. Stosowany jest zazwyczaj do niwelowania drobnych zmarszczek, rozstępów oraz blizn potrądzikowych. Dzięki zastosowaniu zabiegu dermapen skóra staje się bardziej napięta, jaśniejsza i przede wszystkim odświeżona.

Jak wygląda zabieg Dermapen?

Derampen to rewolucyjny zabieg na skórę twarzy przyspieszający proces produkcji naturalnego kolagenu oraz wspomagający gojenie się blizn. Zabieg odbywa się przy pomocy frakcyjnego urządzenia przeznaczonego do mikronakłuwania, który dzięki swojemu działaniu przyczynia się do napinania i odmładzania skóry twarzy. To, co wyróżnia zabieg mikronakłuwania za pomocą urządzenia Dermapen to przede wszystkim docieranie do trudnych dostępnych obszarów twarzy, takich jak przykładowo bruzdy wokół nosa, ust czy oczu. Mikronakłuwanie odbywa się za pomocą 12, 24 oraz 36 igieł w zależności od problemu skóry, które przeznaczone są do nakłuwania obszarów skóry. Dzięki dedykowanej konstrukcji urządzenia igły pulsacyjnie wysuwają się i skutecznie otwierają pory oraz nakłuwają wierzchnią warstwę skóry. Poprzez nakłucia organizm reaguje i rozpoczyna proces gojenia się ran. Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg mikronakłuwania nadaje się do niwelowania zmarszczek, przebarwień, trądziku różowatego, powiększonych porów, blizn i rozstępów.

Dermapen Wskazania

– Zmarszczki płytkie
– Zmarszczki mimiczne
– Trądzik
– Blizny po trądziku
– Blizny pourazowe
– Blizny chirurgiczne
– Rozszerzone pory
– Rozstępy
– Kurze łapki
– Cienie pod oczami
– Przesuszona i wiotka skóra

Przeciwwskazania Dermapen

Istnieje wiele przeciwwskazań, które eliminują osoby do zabiegu mikronakłuwania Dermapen. Należą do nich między innymi:
– Łuszczyca
– Egzema
– Cukrzyca
– Opryszczka
– Choroby grzybicze
– Keloidy
– Trądzik pospolitego w aktywnym stadium

zabieg dermapen mikronakłuwanie rzeszów

Oprócz korzyści przeciwstarzeniowych i zmniejszających blizny, mikronakłuwanie Dermapen ma wiele innych korzyści, w tym:

- Minimalizuje rozszerzonych porów

- Napina skórę twarzy

- Leczy problemy związanych z wypadaniem włosów, takich jak łysienie

- Pomaga skórze lepiej wchłaniać produkty, zapewniając największe korzyści z produktów do pielęgnacji skóry

Chcesz dowiedzieć się więcej o mikronakłuwaniu Dermapen? Zadzwoń do naszego gabinetu kosmetologii już dziś, a chętnie Ci pomożemy.
Kontakt

Poznaj również inne zabiegi

zabieg mikrodermabrazja rzeszów

Mikrodermabrazja

zabieg oczyszczanie twarzy rzeszów

Oczyszczanie twarzy