Prostowanie keratynowe Rzeszów

Strona główna / Prostowanie keratynowe Rzeszów

prostowanie keratynowe rzeszów

Prostowanie keratynowe włosów

Prostowanie keratynowe włosów jest obecnie jednym z popularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dla włosów. Zabieg na włosy polega na wtłoczeniu we włosy płynnej keratyny, która jest ich podstawowym składnikiem budulcowym. Jej brak sprawia, że włosy stają się bardziej podatne na uszkodzenia i mniej odporne na zniszczenia. Aby keratyna została odpowiednio dostarczona do włosów, należy po wcześniejszym oczyszczeniu włosów nałożyć ją starannie i wprasować prostownicą o wysokiej temperaturze (nie mniej niż 170 stopni), kosmyk po kosmyku, powtarzając czynność kilkukrotnie. Liczy się dokładność. Zabieg jest bezpieczny i nie narusza struktury włosa, keratyna wnika w głąb włosów oraz wygładza ich łuski.

Zabieg keratynowego prostowania włosów

Proste włosy nie sią jednak jedynym efektem tego zabiegu. Prostowania keratynowe pozwala nie tylko rozprostować fale i ujarzmić niesforne kosmyki, ale i wygładzić, oraz zdyscyplinować włosy. Zabieg przeznaczony jest w szczególności dla włosów matowych, szorstkich, puszących się i falowanych, które dzięki zabiegowi stają się proste, gładkie i błyszczące. Keratyna pozwala odżywić suche, zniszczone włosy i pomaga w ich odbudowie a także działa antystatycznie. Po zastosowaniu jej, włosy są odżywione od wewnątrz i wygładzone na zewnątrz. Dodatkowo, nie wymagają stylizacji i są znacznie łatwiejsze do umycia i rozczesania.

Prostowanie keratynowe efekty

Aby prostowanie keratynowe było w pełni skuteczne i dało pożądane rezultaty, musi być wykonane dokładnie i odpowiednimi produktami. Prawidłowo przeprowadzone prostowanie sprawi, że włosy będą wyglądały zdrowiej i widocznie poprawi ich kondycję na długi czas.P

Do prostowania keratynowego wykorzystujemy naturalną keratynę, przy zabiegu wykonujemy również odbudowę biologiczna włosów oraz laser fotoniczny, który wpływa na lepszy efekt zabiegu, powoduje mocniejsze połączenie się produktu z włosem. Dla utrzymania i wydłużenia efektu tafli na włosach, po wykonanym zabiegu należy stosować odpowiednie produkty do ich pielęgnacji, często dostępne w zestawach dedykowanych włosom po keratynowym prostowaniu. Szampony, odżywki i maski zawierające keratynę powinny zostać wprowadzone do codziennej pielęgnacji, aby zapobiegać jej wypłukiwaniu i na bieżąco uzupełniać braki. Należy także unikać twardej i chlorowanej wody, oraz odpowiednio zabezpieczać włosy.

Chcesz zobaczyć efekty naszych prac? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę keratynowego prostowania włosów

Galeria
Kontakt