Depilacja laserowa baków

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa baków

100 zł
Czas trwania: 5 - 10 minut

Wyraźnie odznaczające się baki nie są atrakcyjna i pożądana cecha wśród kobiet. Nadmierne owłosienie jest problemem wielu osób. Dotyka obu płci, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jest wiele metod walki z owłosieniem na twarzy. Można stosować tradycyjne golenie maszynka, depilacje woskiem, depilacja pasta cukrowa lub wyrywać włosy pęsetą. Te metody pozwalają zapomnieć o problemie tylko na kilka dni. Co zatem zrobić? Najlepiej wybrać trwała depilacja laserowa.

Depilacja Laserowa Baków Rzeszów

Depilacja laserowa baków jest zabiegiem polecanym kobietom i mężczyzną zmagającym się z nadmiernym owłosieniem na twarzy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i zapewniamy szybką, wygodną i całkowicie bezpieczną depilację. Nowoczesna technologia, którą stosujemy, pozwala usunąć ponad 90 procent owłosienia z danego miejsca. Wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby móc cieszyć się gładką skórą bez ani jednego włoska. Laser wnika w głębokie warstwy skóry, niszcząc zarówno łodygę, jak i korzeń włosa. Melanina, czyli naturalny barwnik włosów, pochłania światło i przekształca je w ciepło. W ten sposób cebulka włosowa zostaje całkowicie zniszczona. Procedura ta jest całkowicie bezpieczna i nie uszkadza pobliskich tkanek. Depilacja laserowa baków pozwala niezawodnie i trwale pozbyć się tego niechcianego owłosienia.

Usuwanie Owłosienia na Twarzy Laserem

Zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie. Ilość wizyt zależy od indywidualnej sytuacji. Powodem tego są różne fazy wzrostu włosów. Aby pozbyć się wszystkich, trzeba powtarzać depilację co około 8 tygodni, aż do dokładnego usunięcia wszystkich włosków z obszaru baków.

W naszym gabinecie zabiegi wykonujemy najskuteczniejszym diodowym laserem Light Sheer Desire. Skutecznie i precyzyjnie wykonana seria zabiegów, przyniesie oczekiwany efekt. Czas trwania zabiegu od 5 do 15 minut. Zainwestuj w siebie i oszczędź czas i pieniądze wydawane na regularne, mechaniczne golenie!

depilacja laserowa bak rzeszów