Depilacja laserowa bikini

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa bikini

150-400 zł
Czas trwania: 20 - 50 minut

Moda na wycięte stroje kąpielowe i skąpą bieliznę zapoczątkowały rosnącą potrzebę usuwania owłosienia z okolic bikini. Depilacja tej strefy sprzyja także lepszej, dokładniejszej higienie codziennej. Depilacja laserowa bikini dostępna jest w wersjach: podstawowa, średnia i głęboka.

Depilacja Laserowa Bikini Rzeszów

Podstawowa depilacja usuwa włosy z pachwin, średnia pogłębiona jest też o wzgórek łonowy, a głęboka obejmuje też wargi sromowe i szparę pośladkową. Do zabiegu laserowej depilacji bikini możesz podchodzić cały rok. Miesiączka nie należy do przeciwwskazań, ale możesz wówczas odczuwać większy dyskomfort podczas sesji.

Pamiętaj, że należy wykonać serię kilku zabiegów, aby cieszyć się maksymalną skutecznością depilacji. Jednak już po jednej wizycie odczujesz znaczną różnicę. Pojedyncze zabiegi wykonuje się w 8-tygodniowych odstępach. Ilość powtórzeń zależy od indywidualnej sytuacji. Na skuteczność działania lasera wpływa odcień skóry i kolor włosów.

Usuwanie owłosienia z okolic bikini

Im większy kontrast pomiędzy nimi, tym zabieg będzie bardziej efektywny. Depilacja laserowa bikini jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia skóry i całego organizmu. Wiązka laserowa wnika w strukturę skóry, docierając do cebulki włosowej. Niszczy ją, wraz z rosnącym w niej włosem, dając tym samym trwale gładką skórę.

depilacja laserowa bikini rzeszów