Depilacja laserowa brodawek

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa brodawek

100 zł
Czas trwania: 10 minut

Owłosienie w okolicach brodawek sutkowych wywołuje niekiedy wśród kobiet wstyd lub dyskomfort. Kilka włosków w tym miejscu nie jest niczym niezwykłym. Jednak przy różnych zmianach chorobowych lub zaburzeniach hormonalnych, może pojawić się bardziej wyrazisty zarost. Ten fragment ciała jest zbyt delikatny, aby stosować tam golenie mechaniczne. Dlatego depilacja laserowa brodawek jest najlepszym wyjściem, aby pozbyć się tych niechcianych włosków.

Depilacja Laserowa Brodawek Rzeszów

Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer to zabieg polecany, szczególnie kiedy owłosienie wokół brodawek jest dla kobiet kłopotliwe i zawstydzające. Jeśli mamy z tym problem, nie używajmy zwykłej maszynki do golenia, ponieważ są to miejsca bardzo wrażliwe, bardzo łatwo poddają się podrażnieniom lub nawet raną. Idealnym wyborem będzie depilacja laserowa brodawek. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, a powtórzony systematycznie w odpowiednim odstępie czasu, pozwoli się pożegnać z włoskami w tym miejscu.

Usuwanie owłosienia z piersi

Zabieg polega na zastosowaniu wiązki światła, która wnika w głębokie warstwy skóry. Dociera do cebulki, niszcząc ją wraz z włosem i korzeniami. Depilacja laserowa brodawek jest całkowicie bezpieczna i nie wpływa negatywnie na zdrowie skóry ani reszty organizmu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie prawie stuprocentowo wyeliminować ból oraz zmniejszyć liczbę zabiegów i czas ich trwania. Ilość wymaganych zabiegów różni się, w zależności od odcienia skóry i koloru włosów. Po kilku powtórzonych sesjach będziesz cieszyć się całkowicie gładką skórą, bez jakichkolwiek podrażnień. Efekt braku owłosienia w naświetlonym miejscu utrzymuje się przez długie lata.

depilacja laserowa brodawek rzeszów