Depilacja laserowa brzucha

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa brzucha

zabieg depilacji laserowej brzucha rzeszów
200 - 400 zł
Czas trwania: 30 minut

Nadmierne owłosienie brzucha może spotykać zarówno mężczyzn, jak i kobiety. W naszym salonie rozprawimy się z każdego rodzaju uciążliwym zarostem. Depilowanie brzucha mechanicznie wiąże się z podrażnieniami skóry i szybkim odrastaniem włosków. Depilacja laserowa brzucha upora się z włosami na stałe – a wystarczy do tego zaledwie kilka bezbolesnych sesji.

Nowoczesna technologia laserowa działa bezpiecznie i niezawodnie. Urządzenie przykłada się punktowo do skóry w miejsce, gdzie ma być przeprowadzona depilacja. Emitowana jest wiązka świetlna, która niszczy mieszki włosowe. Laser przenika do głębokich warstw skóry, gdzie mieszczą się cebulki włosowe odpowiedzialne za ich wzrost.

Depilacja Laserowa Brzucha Rzeszów

Laserowe usuwanie owłosienia na brzuchu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i bezbolesny. Wiąże się jedynie z lekkim dyskomfortem, jednak zdecydowanie nie większym niż depilacja mechaniczna. Depilacja laserowa brzucha pozwala pozbyć się włosków na zawsze. Usuwanie owłosienia laserem jest to jedyny sposób na tak trwały i niezawodny efekt. Pojedyncze sesje są krótkie i wystarczy powtórzyć je kilkukrotnie, aby uzyskać gładką skórę na wiele lat.

Trwałe Usuwanie Owłosienia na Brzuchu

Depilacja laserowa naszym laserem jest godnym polecenia rozwiązanie dla obu płci. Laser ze względu na bardzo wysoka skuteczność- jest coraz popularniejsza metoda usuwania włosków, nawet z tak delikatnego miejsca, jakim jest brzuch.

Niechciane owłosienie na brzuchu, to częsty problem wielu kobiet, jak i mężczyzn. Bywa przyczyną kompleksów, powodując niechęć do pokazywania się na basenie, plaży. W celu osiągnięcia wymarzonego efektu zalecane jest wykonanie cyklu zabiegów w kilkutygodniowych przerwach. Czas trwania zabiegu od 10 do 30 minut.

Zapraszamy panie i panów, którzy szukają sposobu na piękną skórę brzucha, bez ani jednego włosa – Gabinet Kosmetyczny Claudia w Rzeszowie.

depilacja laserowa brzucha rzeszów