Depilacja laserowa dekoltu torsu

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa dekoltu torsu

150 - 300 zł
Czas trwania: 20 minut

Włosy na torsie mężczyzny są przeważnie sztywne i grube – jedni panowie mają ich kilkanaście, z kolei inni posiadają bujne owłosienie na całej klatce piersiowej. Obie sytuacje są prawidłowe, jednak okazuje się, że włoski na klatce piersiowej nie są domena, tylko mężczyzn.

Często mają je również kobiety. Ich pojawienie się jest przyczyną zaburzeń hormonalnych, przyjmowanych leków lub predyspozycji genetycznych. Owłosienie w okolicach torsu i dekoltu bywa utrapieniem dla niejednego mężczyzny oraz kobiety, dlatego zabieg jakim jest laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzamy bardzo skutecznie.

Depilacja Laserowa Dekoltu Torsu Rzeszów

Jeżeli włosy w tej okolicy Twojego ciała są dla Ciebie uciążliwe, skorzystaj z trwałej depilacji laserowej. Ogromnym plusem takiego zabiegu jest jego trwałość. Efekt gładkiej skóry bez włosów na dekolcie i torsie utrzymuje się przez wiele lat. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem walki z owłosieniem jest wybór depilacji laserowej w naszym gabinecie kosmetycznym w Rzeszowie. Problem niechcianych włosków zniknie raz na zawsze.

Depilacja klatki piersiowej

Czas trwania zabiegu od 10 do 30 minut. Pamiętaj, że aby uzyskać pożądany efekt, trzeba powtórzyć sesję kilkukrotnie. Ilość wizyt zależy od odcienia skóry, koloru i grubości włosów oraz innych czynników. Usuwanie owłosienia z torsu w kilkutygodniowych odstępach pomiędzy zabiegami pozwala usunąć włosy na każdym etapie wzrostu.

Depilacja laserowa dekoltu i torsu jest całkowicie bezpieczna dla skóry. Nowoczesna technologia lasera sprawia, że jest to zabieg bezbolesny i krótki. Podczas naświetlania, wiązka światła lasera wnika w głębokie warstwy skóry. Mieści się tam cebulka włosa, która zostaje zniszczona. Skóra bez włosków i bez cebulki staje się gładsza niż kiedykolwiek. Takiego efektu nie da się uzyskać mechanicznymi metodami depilacji!

depilacja laserowa dekoltu torsu rzeszów