Depilacja laserowa linii białej

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa linii białej

100 zł
Czas trwania: 10 minut

Linia biała, zwana także białą kreską, to cienka, pionowa linia na brzuchu. Zaczyna się od pępka i ciągnie do wzgórka łonowego. Ten zwykle bardzo mało widoczny pasek pokryty jest lekkim owłosieniem. W niektórych przypadkach włosy te są ciemniejsze i bardziej widoczne. Dla wielu kobiet wiąże się to ze wstydem i zakłopotaniem.

Depilacja Laserowa Linii Białej Rzeszów

Trwałe wydepilowanie tego miejsca doda Ci pewności siebie i samoakceptacji. Depilacja laserowa linii białej polega na usunięciu niechcianych włosków z tego obszaru za pomocą wiązki światła. Wnika ono w głąb skóry i niszczy cebulkę włosa, wraz z jej korzeniami. Laser jest całkowicie bezpieczny dla skóry i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ani powikłań.

Usuwanie owłosienia z linii białej

W naszym salonie używamy wyłącznie sprawdzonej, nowoczesnej technologii. Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu. Jednak jedna wizyta nie wystarczy. W zależności od koloru i grubości Twoich włosów będziesz musiała powtórzyć sesję kilkukrotnie. Depilacja laserowa linii białej to zaoszczędzony czas, pieniądze, gładka skóra i trwały brak kłopotliwego owłosienia. Umów się na wizytę i zainwestuj w swoje piękno.

depilacja laserowa linii białej rzeszów