Depilacja laserowa łydek

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa łydek

280 zł
Czas trwania: 40 - 50 minut

Owłosienie łydek jest całkowicie naturalne – zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Mimo to, wiele osób jest niezadowolona z wyglądu swoich nóg. W takim przypadku sięga się po różne metody usuwania włosów. Większość tego typu rozwiązań jest czasowa, niewygodna w użyciu i wiąże się z podrażnieniem skóry. Gładkie i piękne nogi latem, to chyba marzenie każdej kobiety. Zabieg depilacji łydek to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów depilacji laserowej w naszym gabinecie. Laser oddziałuje na barwnik zawarty we włosach, tzw. Melaninę i poprzez podgrzanie uszkadza macierz włosa.

Depilacja Laserowa Łydek Rzeszów

Depilacja laserowa łydek jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort i funkcjonalność. Jej efekty utrzymują się przez długie lata. Wystarczy kilka zabiegów, które skutecznie usuną wszystkie cebulki włosów, aby cieszyć się stale gładkimi nogami. Inwestując w laserowe usuwanie włosów na łydkach, oszczędzasz duże ilości czasu i pieniędzy wydawane na tradycyjne golenie.

Laserowa depilacja łydek wykonywana jest szybko i bezpiecznie. Wiązka światła przenika w strukturę skóry, niszcząc cebulki odpowiedzialne za rośnięcie włosów. Ilość wymaganych zabiegów zależy od odcienia skóry oraz włosów. W większości przypadków zarost łydek jest znacznie ciemniejszy od skóry w tym miejscu, co ułatwia i usprawnia laserowe depilowanie.
Laser oddziałuje na barwnik zawarty we włosach, tzw. Melaninę i poprzez podgrzanie uszkadza macierz włosa.

Usuwanie owłosienia laserem

Decydując się na metodę depilacji laserowej laserem diodowym Light Sheer Desire, szybko i skutecznie pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Laser jest całkowicie bezpieczny, jest zdecydowanie liderem w zabiegach depilacji laserowej. Posiada wysoka skuteczność, ze względu na zaawansowaną technologię. Czas trwania zabiegu: od 40 do 50 minut. Zapisz się na zabieg i ciesz się skórą gładszą niż kiedykolwiek.

depilacja laserowa łydek rzeszów