Depilacja laserowa przedramion

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa przedramion

150 zł
Czas trwania: 30 minut

Ciemne, długie i gęste owłosienie na przedramionach może wprawiać wiele kobiet w kompleksy. Nietypowe owłosienie pojawia się w sytuacjach niestabilności hormonalnej i podwyższonego testosteronu. Jeżeli masz opory przed noszeniem ubrań z krótkimi rękawami lub krępujesz się obnażać w miejscach publicznych, czas to zmienić. Wypróbuj depilację laserową przedramion i rąk, która usunie aż do 95% włosów w tym miejscu.

Na pierwszej wizycie ustalany jest cykl kolejnych sesji. Każdy wymaga innej ilości zabiegów, aby uzyskać najlepszy efekt. Depilacja laserowa oddziałuje na melaninę – naturalny barwnik włosów. Światło wnika w głąb skóry, niszcząc cebulkę włosową wraz z jej korzeniami. Depilacja laserowa przedramion jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia skóry.

Depilacja Laserowa Przedramion Rzeszów

Przedramiona to co okolice, które pokazujemy najczęściej. Ciemne, gęste, a czasem nawet twarde włoski na rękach pojawiają się zazwyczaj u osób z podwyższonym stężeniem testosteronu. Depilacja laserowa przedramion laserem diodowym Light Sheer Desire — w przeciwieństwie do innych metod usuwania owłosienia- daje efekt gładkiej skory na stale. Zabieg na tę partię ciała obejmuje obszar od nadgarstków do łokci.

Usuwanie Włosków z Rąk

Depilacja laserowa przedramion jest łagodna dla skóry, nie podrażnia jej ani nie uszkadza. Naświetlanie jest komfortowe i praktycznie bezbolesne. Jest to zdecydowanie wygodniejsze i skuteczniejsze rozwiązanie niż mechaniczne golenie. Usuwanie włosków laserem z przedramienia z efektem trwałym oszczędza Twój czas i pieniądze.

Aby działanie lasera było skuteczne, należy wykonać cykl ok. 5-6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. Czas trwania zabiegu od 25 do 35 minut.

Zainwestuj w gładką skórę raz i ciesz się nią już do końca życia. Umów się na wizytę w gabinecie kosmetycznym Claudia w Rzeszowie.

depilacja laserowa przedramion rzeszów