Depilacja laserowa ramion

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa ramion

depilacja ramion
200 zł
Czas trwania: 30 minut

Depilacja laserowa ramion

Owłosienie ramion dotyka głównie mężczyzn, zwłaszcza tych uprawiających sport, narażonych na nadmierne pocenie się tej części ciała. Kobiety w mniejszej części, ale również borykają się z tym problemem. Częste golenie ramion tradycyjnymi metodami w zaciszu domowym, tj. golenie maszynka, w połączeniu z codziennym używaniem dezodorantów czy antyperspirantów bezpośrednio na te partie ciała, prowadzi do podrażnień, bólu i swędzenia. Tradycyjne golenie ramion jest niewygodne, a włosy odrastają coraz gęstsze i grubsze. W przypadku kobiet owłosienie ramion jest bardzo krepujące, zwłaszcza latem. Dlatego depilacja laserowa ramion jest świetnym rozwiązaniem. Jest to bezbolesna i skuteczna metoda, która powoduje, że włosy odrastają rzadsze i słabsze.

Depilacja Laserowa Ramion Rzeszów

Mimo że najbardziej popularna jest trwała depilacja nóg, niektóre kobiety pragną też aksamitnie gładkich ramion. Na zbyt wyraźne, gęste i ciemne owłosienie ramion skarżą się najczęściej brunetki. Może to być dość krępujący problem, powodujący dyskomfort i mniejszą pewność siebie. Aby zlikwidować włosy raz a na dobre, polecamy depilację laserową ramion.

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie lasery oddziałują na melaninę – naturalny pigment ciała.

Dlatego depilacja ramion jest najbardziej skuteczna dla osób z jasną cerą i ciemnymi włosami. Mimo to, każdy może cieszyć się jedwabiście gładką skórą ramion, bez żadnego owłosienia. W przypadku bardzo jasnych włosów lub ciemnej karnacji wystarczy więcej powtórzeń zabiegu.

Usuwanie Włosów na Ramionach

Największą zaletą depilacji laserowej ramion jest jej trwałość. Po kilku powtórzeniach sesji, włoski już nigdy nie odrastają. Warto zaznaczyć, że jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla skóry i reszty organizmu. Nie powoduje żadnych powikłań i jest prawie całkowicie bezbolesny.

Depilacja laserowa ramion już po kilku zabiegach sprawi, że problem z owłosieniem zniknie. Ciesz się gładka skora każdego dnia! Czas trwania zabiegu od 25 do 40 minut. Depilacja laserowa ramion dla kobiet i mężczyzn to oszczędność czasu i pieniędzy – już nigdy nie będziesz musiał/a się martwić odrastającym owłosieniem na ramionach.

Zabieg depilacji laserowej możesz przeprowadzić w naszym gabinecie kosmetycznym w Rzeszowie.

 

depilacja laserowa ramion rzeszów