Depilacja laserowa ud

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa ud

depilacja ud
350 zł
Czas trwania: 50 - 60 minut

Zarost na udach jest naturalnym zjawiskiem u kobiet i mężczyzn. Jednak jeżeli sprawia Ci on problemy, utrudnia codzienne funkcjonowanie lub wprawia w kompleksy – czas najwyższy o siebie zadbać. Depilacja laserowa ud pomoże wydobyć Twoje naturalne piękno i sprawi, że na nowo pokochasz swoje ciało. Drobne włoski na udach bywają nawet bardziej uciążliwe niż te na łydkach. Powierzchnia tej części ciała jest dosyć duża, a skóra miękka i delikatna. Ciemne, grube włoski, które się na niej pojawiają przyprawiają wiele kobiet o frustrację. Depilacja ud to czynność, którą należy wykonywać regularnie, a niektóre z nas muszą się z nią uporać nawet codziennie.

Depilacja Laserowa uda Rzeszów

Owłosienie ud jest czasem po prostu niewygodne i nieestetyczne. Laserowa depilacja jest świetnym rozwiązaniem – bezpiecznym dla skóry. Usuwanie powracających włosków na udach jest bardziej uciążliwe niż golenie łydek. Powierzchnia ud jest większa, włoski często są ciemne i grube, pojawiają się w nieestetycznych i wyraźnych skupiskach. Depilacja laserowa ud pozwala na bezpowrotne usunięcie owłosienia z górnej części nóg. Skóra wewnętrznej części ud jest wyjątkowo delikatna, dlatego częste golenie lub inne zabiegi mające na celu pozbycie się włosów, często doprowadzają do podrażnień.

Depilacja laserem diodowym Light Sheer Desire jest najskuteczniejsza.

Laser niszczy strukturę cebulek nieodwracalnie, co powoduje długotrwały efekt. Zapomnij raz na zawsze o odrastających włoskach i postaw na depilacje ud.

Usuwanie owłosienia z ud

Laser diodowy to skuteczna metoda, dzięki której można pozbyć się włosów raz na zawsze i cieszyć się gładkimi udami przez długi czas. Został on stworzony na podstawie nowoczesnej technologii. Dzięki temu jest niesamowicie skuteczny i całkowicie bezpieczny w działaniu. W ten sposób usuwa się wszystkie cebulki i włosy w każdej fazie wzrostu. Pierwsze efekty zaobserwujesz już po jednym zabiegu wykonanym w naszym gabinecie. Laser diodowy Light Sheer Desire to sposób na gładkie i piękne nogi.

Czas trwania zabiegu: od 50 do 60 minut.

Zainwestuj w siebie i już nigdy nie przejmuj się goleniem ud.

depilacja laserowa ud rzeszów