Depilacja laserowa wąsika

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa wąsika

zabieg depilacji laserowej wąsika rzeszów
100 zł
Czas trwania: 5 minut

Niechciane owłosienie na twarzy to nie tylko problem mężczyzn. Dotyka on także kobiety i nierzadko powoduje duży dyskomfort oraz kompleksy. Wiele osób decyduje się na golenie twarzy tradycyjnymi metodami. Jednak wiąże się to często z podrażnieniami skóry, uciążliwym odrastaniem włosków lub bolącym wyrywaniem. Najlepszą metodą na trwałe i skuteczne pozbycie się włosów z twarzy jest depilacja laserowa wąsika.

Depilacja Laserowa Wąsika Rzeszów

Jest to zabieg laserem całkowicie bezpieczny. Nie szkodzi skórze ani żadnym innym tkankom. Co więcej, stosunkowo niski koszt zabiegu pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas poświęcone dotychczas na mechaniczną depilację wąsika. Użycie lasera podczas jednorazowej sesji jest bardzo krótkie, ponieważ obszar wąsika jest tak mały. Po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegu depilacji już nigdy nie będziesz musiała przejmować się niechcianym zarostem na twarzy.

Zabiegi laserem Rzeszów

Damski wąsik to bardzo wstydliwy problem dla wielu kobiet. Widoczne włoski odejmują urody nawet najbardziej atrakcyjnej twarzy. Sporo Pan z tego powodu decyduje się na depilacje w domu, która nie przynosi zamierzonych efektów. Wasik odrasta bardzo szybko, a jego usuniecie, wymaga dużo cierpliwości. Największą skuteczność daje depilacja laserowa wąsika laserem diodowy Light Sheer Desire. Aby zadbać o swoje samopoczucie i nie tracić niepotrzebnie czasu oraz energii, warto rozpatrzyć najskuteczniejsze rozwiązanie.

Usuwanie Wąsika Laserem

Depilacja laserowa wąsika wykorzystuje nowoczesną technologię, aby zapewnić Ci maksimum komfortu i skuteczności działania. Promień światła wytwarzany przez urządzenie trafia do cebulki włosowej, wypalając ją wraz z korzeniami. Po kilku powtórzeniach takiego zabiegu skóra jest gładsza niż kiedykolwiek, ponieważ nie pozostają w niej żadne pozostałości włosa.
Pozwól działać profesjonalistom w gabinecie kosmetycznym w Rzeszowie i ciesz się pełnią życia. Czas trwania zabiegu ok. 5 minut.

depilacja laserowa wąsika rzeszów