Depilacja ud

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja ud

60 zł
Czas trwania: 30 minut

Aksamitnie gładkie nogi to marzenie każdej kobiety. Jednak mechaniczne golenie ud maszynką nie daje w pełni satysfakcjonujących efektów. Skuteczną i długotrwałą metodą jest depilacja ud woskiem. Pozwoli Ci ona uzyskać jedwabiście gładkie nogi na dłużej. Co więcej, odrastające włoski będą słabsze, mniej widoczne i łatwiejsze do wyrwania przy kolejnej wizycie. Depilacja woskiem ud usuwa włoski wraz z cebulkami. Owłosienie na tym obszarze nie jest zwykle tak gęste, twarde ani ciemne jak na łydkach lub innych miejscach.

Depilacja Woskiem Uda Rzeszów

Dzięki temu efekt gładkości utrzymuje się na dłużej – aż do 4 tygodni. Regularne wizyty znacznie osłabiają włoski, powodując ich przerzedzenie i mniejszą widoczność. Nasze wykwalifikowane kosmetyczki zapewniają dużą skuteczność i krótkie trwanie pojedynczego zabiegu.
Cena depilacji ud woskiem jest niższa niż przy pakiecie całych nóg. Polecamy stosować zabieg przez cały rok, nie tylko w lecie. Powtarzanie depilacji skutkuje pięknymi i gładkimi udami. Skóra jest przy tym znacznie mniej podrażniana niż podczas golenia maszynką. Umów się na depilację ud i przekonaj się, że zabieg ten może być bezbolesny i bezstresowy.

depilacja woskiem ud rzeszów