Depilacja woskiem bikini

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem bikini

50 - 100 zł
Czas trwania: 15 - 40 minut

Piękna i gładka skóra przez cały rok to marzenie każdej dbającej o siebie kobiety. Coraz częściej, mężczyźni także decydują się na gładką skórę w strefach intymnych. Golenie okolic bikini maszynką lub depilatorem wiąże się niestety z dużymi podrażnieniami, dyskomfortem i trudnością dotarcia do wszystkich zakamarków. Wychodzimy naprzeciw tym problemom z idealnym rozwiązaniem – depilacja woskiem bikini.

Depilacja Woskiem Bikini Rzeszów

Większość kobiet obawia się bólu związanego wyrywaniem włosków z tego delikatnego, intymnego miejsca. Bez obaw, w naszym salonie używamy sprawdzonych technik i produktów, które minimalizują ból i dyskomfort. Dbamy także o zapewnienie każdej klientce i klientowi maksymalnej prywatności i komfortu podczas wykonywania zabiegu. Możesz mieć pewność, że każda wizyta w naszym salonie będzie przyjemna i odprężająca. Twoja wygoda i bezpieczeństwo są naszym priorytetem.

Depilacja bikini woskiem polega na wyrwaniu włosków wraz z cebulkami. Obszar zabiegu obejmuje pachwiny i okolice intymne, w zakresie ustalanym indywidualnie z klientem. Wydepilowane włoski odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Umów się na zabieg i poczuj jedwabistą gładkość swojej skóry w okolicach bikini.

depilacja woskiem bikini rzeszów