Depilacja woskiem łydek

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem łydek

50 zł
Czas trwania: 30 minut

Piękne, gładkie nogi przez cały rok to marzenie każdej kobiety. Mechaniczne golenie nóg maszynką nie daje takich efektów jak inne metody depilacji. Wypróbuj naturalną, innowacyjną depilację łydek woskiem, aby uzyskać nogi gładsze niż kiedykolwiek dotąd. To zrozumiałe, że niektóre kobiety obawiają się bólu związanego z wyrywaniem włosów z łydek. Jednak w naszym salonie, przeprowadzamy ten zabieg w sposób w dużej mierze minimalizujący ból.

Depilacja Woskiem Łydek Rzeszów

Dbamy o zapewnienie wszystkim naszym klientom maksymalny poziom komfortu i swobody. Przychodząc na zabieg depilacji woskiem łydek, możesz mieć pewność, że nasze kosmetyczki zadbają o Twoje dobre samopoczucie, wygodę i bezpieczeństwo.
Depilacja woskiem łydek polega na wyrwaniu włosków na nogach za pomocą wosku i specjalnych plastrów. Nie gól się przed zabiegiem – włoski muszą być wystarczająco długie, aby można je było złapać woskiem. Wyrywane są one wraz z cebulką. Zapewnia to aksamitną gładkość przez długi czas. Odrastający zarost łydek jest znacznie słabszy i delikatniejszy. Regularnie powtarzane sesje sprawiają, że owłosienie staje się znacznie mniej uciążliwe i łatwiejsze do usunięcia przy kolejnej depilacji.

depilacja woskiem łydek rzeszów