Depilacja woskiem nóg

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem nóg

100 zł
Czas trwania: 60 minut

Chcesz pozbyć się owłosienia od razu z całych nóg? Nasz zabieg na depilację woskiem nóg usunie Twoje włosy od stóp aż po górną granicę ud. Twoje nogi będą gładsze i piękniejsze niż kiedykolwiek! Zainwestuj w siebie i umów się na wizytę już dziś.

Depilacja woskiem całych nóg Rzeszów

Depilacja woskiem całych nóg przebiega szybko i przyjemnie. Dbamy o wyjątkowe traktowanie naszych klientów oraz maksymalną higienę i bezpieczeństwo. Twój komfort jest dla nas priorytetem. Wiele osób obawia się wizyty przez lęk przed bólem. Depilacja woskiem w naszym salonie kosmetycznym Claudia w Rzeszowie jest praktycznie bezbolesna. Zatrudniamy wyłącznie osoby z dużym doświadczeniem w branży. Znajomość specjalistycznych technik depilacji woskiem pozwala wykonywać ten zapiej wyjątkowo szybko i skutecznie.

Usuwanie włosów na nogach

Depilacja woskiem całych nóg polega na wyrwaniu włosków wraz z cebulkami. W ten sposób, uzyskuje się większą gładkość niż podczas golenia maszynką. Musi też minąć znacznie więcej czasu, aby włosy odrosły. Dzięki temu, możesz cieszyć się idealną gładkością przez długie tygodnie. Co więcej, odrastające po zabiegu włoski na nogach będą znacznie cieńsze i słabsze – łatwiejsze do usunięcia przy następnej wizycie.

Zabieg depilacji nóg

depilacja woskiem całych nóg rzeszów