Depilacja woskiem pach

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem pach

40 zł
Czas trwania: 20 minut

Skóra pod pachami jest wyjątkowo delikatna i podatna na podrażnienia. Usuwanie włosków z tego obszaru należy do najbardziej uciążliwych, ale też najczęstszych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w domu przez większość kobiet. Golenie pach maszynką powoduje liczne stany zapalne i swędzenie skóry, wrastanie włosków oraz często – ciemny cień na skórze, którego nie sposób się pozbyć.

Depilacja Woskiem Pach Rzeszów

Depilacja woskiem pach pozwala zaradzić wszystkim tym problemom. Jednorazowy zabieg woskiem nie podrażnia skóry w takim stopniu jak golenie maszynką. Co więcej, skóra ma znacznie więcej czasu na regenerację przed kolejnym zabiegiem. Efekt gładkiej skóry po depilacji woskiem utrzymuje się aż do 4 tygodni. Przez ten długi czas nie musisz martwić się odrastającymi włoskami ani cieniem pod pachami.
Atutem depilacji woskiem pach jest niska cena zabiegu. Trwa on krótko, usuwa dokładnie wszystkie włoski oraz jest całkowicie bezpieczny i higieniczny. Po jednej wizycie w naszym salonie będziesz z chęcią powracać na kolejne. Regularne powtarzanie depilacji pach sprawia, że włosy w tym miejscu są znacznie osłabione. Z każdą kolejną wizytą, zabieg staje się mniej bolesny i łatwiejszy.

depilacja woskiem pach rzeszów