Depilacja woskiem pleców

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem pleców

50 - 70 zł
Czas trwania: 30 minut

Niechciane owłosienie na plecach to problem, z którym spotykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Nasz salon kosmetyczny Claudia w Rzeszowie oferuje niezawodny sposób na długotrwałe pozbycie się włosów z pleców. Jeżeli masz dość trudnego, niewygodnego i nieefektywnego golenia swoich pleców maszynką, a nie jesteś jeszcze zdecydowany/a na depilację laserową, zapraszamy na zabieg depilacji pleców woskiem. Zadbamy o to, aby było to doświadczenie miłe i bezbolesne.

Depilacja Woskiem Pleców Rzeszów

Gładka skóra pleców to atut estetyczny, jak i higieniczny. Szczególnie tak duży i trudno dostępny obszar, jakim są plecy, warto wydepilować w salonie, z pomocą specjalistów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczone osoby, które wykonują ten zabieg dokładnie i skutecznie. Oddając się w nasze ręce, masz pewność, że dyskomfort wyrywania włosów z pleców będzie możliwie jak najmniejszy.

Depilacja woskiem pleców trwa krótko i usuwa wszystkie włosy. Wyrywane są one wraz z cebulkami, dzięki czemu odrastają dopiero po długim czasie. Dodatkową zaletą tej metody jest zredukowanie podrażnienia skóry do minimum. Nie pojawiają się stany zapalne ani uczucie swędzenia jak po użyciu maszynki.

Usunięcie Owłosienia na Plecach

Umów się na zabieg w gabinecie kosmetycznym i ciesz się piękną, gładką skórą na plecach przez wiele dni. To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wosku. Podczas zabiegu usuwa się łodygę włosa wraz z cebulką, dzięki czemu efekt jest znacznie dłuższy niż po goleniu. W porównaniu z innymi metodami zabiegu jest szybki i niedrogi, a efekt długotrwały.

Metody Depilacji Woskiem na Plecach

Metoda paskowa – stosuje się w niej miękki wosk. Metoda polega na nałożeniu rozgrzanego wosku o temp 36-38̊ C na owłosioną skórę, kolejnym etapem jest przyklejenie fizelinowego paska i szybkie zerwanie. Na plastrze pozostaje wosk wraz z wyrwanymi włosami. Zabieg depilacji pleców metodą paskową stosuje się na duże partie ciała m.in. nogi, ręce i plecy.

Metoda bez paskowa – stosuje się w niej twardy wosk. Metoda polega na nałożeniu rozgrzanego wosku o temp 36-38̊ C na skórę owłosioną. Po nałożeniu należy odczekać kilka sekund, aby wosk zasechł, następnie energicznie zerwać. Zaletą wosku jest to, że nie klei się do skóry tylko do włosów przez co jest mniej odczuwalny ból. Zabieg metodą bez paskową stosuje się na wrażliwe partie ciała m.in. na pachy, bikini i twarz.

depilacja woskiem pleców rzeszów