Depilacja woskiem przedramion

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem przedramion

40 zł
Czas trwania: 20 minut

Wiele kobiet zmaga się też z nadmiernym zarostem na przedramionach. Golenie rąk może być uciążliwe – czasochłonne, niewygodne i krępujące. Co więcej, odrastające włoski są czasem jeszcze ciemniejsze, twardsze i gęstsze. Aby temu zaradzić, warto udać się na profesjonalny zabieg depilacji przedramion woskiem. W ten sposób pozbędziesz się owłosienia na dłużej, osłabiając przy tym kolejne wyrastające włoski.

Depilacja Woskiem Przedramion Rzeszów

Depilacja woskiem jest popularną metodą na skuteczne pozbycie się zarostu w niechcianych miejscach. Depilacja woskiem przedramion jest zabiegiem szybkim, skutecznym i stosunkowo bezbolesnym. Skóra na rękach nie jest zwykle aż tak delikatna, jak w niektórych innych obszarach na ciele. Dzięki temu można uzyskać gładkość w sposób bezproblemowy. Podczas zabiegu depilacji przedramion woskiem, skóra zostaje znacznie mniej podrażniona niż w przypadku tradycyjnego golenia. Co więcej, włosy wyrywane są wraz z cebulkami.

Zabieg Depilacji Rąk

Skutkuje to dłuższym efektem oraz znacznym osłabieniem kolejnych odrastających włosków. Przyjdź do naszego salonu kosmetycznego w Rzeszowie  i przekonaj się, jak piękna i gładka może być Twoja skóra! Nasi kosmetolodzy są do Twojej dyspozycji.

depilacja laserowa przedramion rzeszów