Depilacja woskiem torsu

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem torsu

50 - 70 zł
Czas trwania: 50 minut

Nadmiernie gęste, długie lub ciemne owłosienie na torsie powoduje, że unikasz basenów i plaży? Zarost na torsie nie powinien być niczym wstydliwym. Jeżeli jednak odczuwasz jakiekolwiek skrępowanie lub dyskomfort związane z tą przypadłością – być może czas wydepilować tors? Oferujemy depilację woskiem torsu wykonywaną w naszym gabinecie kosmetycznym przez kosmetologów w niskiej cenie.

Depilacja Woskiem Torsu Rzeszów

Z usługi depilacji woskiem torsu mogą skorzystać zarówno panowie, jak i panie, którzy są niezadowoleni ze swojego wyglądu. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w naszym salonie kosmetycznym była miłym doświadczeniem. Spotkasz się u nas z przyjazną obsługą i odprężającą atmosferą. Wszystkie kosmetyczki wykonujące depilację woskiem torsu są w tym ekspertkami. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają zrobić to szybko i stosunkowo bezboleśnie.

Depilowanie torsu u mężczyzn

W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na higienę i bezpieczeństwo. Stanowiska są dokładnie czyszczone po każdym gościu. Wszystkie produkty, które mają kontakt ze skórą, są sprawdzone, przebadane i bardzo wysokiej jakości. Zapisz się na depilację torsu woskiem u kosmetyczki i ciesz się skórą gładszą niż kiedykolwiek. Wosk wyrywa włosy wraz z cebulkami, wydłużając tym samym czas pomiędzy zabiegami. Jedna wizyta wystarczy Ci na długi czas!

depilacja woskiem torsu rzeszów