Fale radiowe na twarz, szyję i dekolt

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Fale radiowe na twarz, szyję i dekolt

250 zł
Czas trwania: 120 minut

Fale radiowe w kosmetologii wykorzystywane są do zabiegów mających na celu poprawę gęstości skóry, jej napięcia jak również eliminacji tkanki tłuszczowej, czy cellulitu.  Radiofrekwencja RF to zabieg z wykorzystaniem fal radiowych kwalifikowane są do metod  prawie bezbolesnych stosowanych w gabinetach kosmetologicznych. Na skutek zastosowania zabiegu fal radiowych na twarz, szyję i dekolt możliwe jest uzyskanie jędrności i elastyczności skóry,  zredukowania zmarszczek mimicznych, a także spłycenie blizn czy rozstępów na wymienionych partiach ciała.

Fale Radiowe na Twarz, Szyję i Dekolt Rzeszów

Zabieg radiofrekwencji wykorzystuje zjawisko podgrzewania tkanek, które powstaje w wyniku przepływu przez skórę prądu o wysokiej częstotliwości. Fale radiowe, przenikają przez skórę w trakcie zabiegu, doprowadzają do ich podgrzania (do około 50 st. C), czego efektem jest kurczenie i napięcie włókien kolagenowych. Dzięki temu zwiotczałe obszary skóry zostają podciągnięte, a płytkie zmarszczki tego obszaru zredukowane. Podgrzanie tkanek stymuluje także procesy regeneracyjne, aktywizując fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny.

Trzeba wiedzieć, że to włókna kolagenowe właśnie, posiadają fundamentalne znaczenie dla młodego wyglądu skóry. To one wraz z wiekiem zaczynają się rozluźniać, a gdy ich ilość zaczyna spadać, na skórze pojawiają się oznaki starzenia. Staje się ona wiotka, traci jędrność, pokrywa się zmarszczkami i bruzdami. Wspomniany zabieg zmarszczki te redukuje, dając efekt ich wypełnienia. Przy okazji zwiększa gęstość, elastyczność, napięcie i koloryt skóry oraz poprawia owal twarzy. Ogólnie, korzystnie wpływa na kondycję skóry poprzez jej dotlenienie.

Lifting skóry falami radiowymi

Zabieg falami radiowymi wykonuje się na twarzy, ale z powodzeniem można go stosować także i na inne partie ciała: najczęściej do modelowania talii, brzucha, pośladków, ud, ramion i nóg. Można go skierować na szyję i dekolt. Sprawdza się także przy braku jędrności skóry w okolicach piersi, działając na nie liftingująco. Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Poszerza naczynia krwionośne i inicjuje również drenaż limfatyczny, przez co następuje szybsza eliminacja toksyn z ciała.

Radiofrekwencja polecana jest osobom, które chcą pozbyć się drobnych zmarszczek i cieni w okolicach oczu, pragnących redukcji opadających policzków (tzw. „chomików”), wygładzenia zmarszczek, w tym nielubianych „kurzych łapek”, oczekujących złagodzenia fałdów nosowo-wargowych oraz zwisającego podbródka. Fale radiowe na twarz wspomagają wymodelowanie jej owalu, odprężają mięśnie twarzy, służą lepszemu odżywianiu tkanek, rozszerzeniu naczyń krwionośnych, a przez to poprawie mikrocyrkulacji oraz przyczyniają się do uzyskania promiennej, odmłodzonej cery.

Zabieg falami radiowymi na twarz

Zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Nie niesie ze sobą skutków ubocznych. Fale radiowe są absorbowane w komórkach skóry, nie niszcząc innych struktur. Generalnie kuracja jest szczególnie polecana osobom posiadającym: skórę atroficzną, źle odżywioną, zmęczoną, szarą, z występującymi zmarszczkami i bruzdami, posiadającym skórę wiotką, podwójny podbródek, ze słabym procesem metabolicznym.

Po przeprowadzeniu już pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt w postaci zwiększenia gęstości skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Struktury włókien kolagenowych zostają odnowione poprzez ich pobudzenie do zwiększonej produkcji kolagenu i zarazem elastyny. Zaleca się wykonywanie zabiegu w sesjach 3 do 6 dni 8 – 12 zabiegów. Zapraszamy na zabieg fal radiowych na twarz, szyję i dekolt w renomowanym salonie kosmetologicznym.

W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Claudia wykonujemy zabieg falami radiowymi uzyskując efekt:

– podniesienia owalu twarzy i podbródka
– ujędrnienia struktury skóry
– zwiększenia napięcia skóry
– spłycenia głębokich zmarszczek
– zmniejszenia „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
– redukcji cieni pod oczami
– odbudowy kolagenu
– „anty-aging” – zapobiegnie starzenia
– redukcji przebarwień
– redukcji zanieczyszczeń
– likwidacji rozszerzonych porów i stanów zapalnych
– konturowania ciała
– redukcji cellulitu
– zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
– zmniejszenia zwiotczeń skóry
– podniesienia pośladków
– likwidacji „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej strony ud
– zmniejszenia tkanki tłuszczowej

fale radiowe na twarz, szyję, dekolt rzeszów