Fale radiowe na twarz

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Fale radiowe na twarz

200 zł
Czas trwania: 20 minut

To urządzenie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia z dziedziny kosmetologii w połączeniu z techniką radiową i fizyką do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnienia skóry, jej odmłodzenia, wygładzenia zmarszczek. Wersja BIOeReF 04b posiada zmienione, wydajniejsze sterowanie dla wzmocnienia działania i osiągnięcia rewelacyjnych efektów zabiegów. Wytwarzane przez aparat BIOeReF fale radiowe (radio frequency, inaczej RF), a aplikowane za pomocą specjalnych bipolarnych głowic, działają na tkankę, powodując powstanie tzw. efektu Joule’a.

Fale Radiowe na Twarz Rzeszów

Daje to miejscowe podniesienie temperatury skóry oraz tkanek podskórnych do temperatury 45-60 °C. Ten efekt w różny sposób wykorzystywany jest w zabiegach kosmetycznych wykonywanych przy pomocy BIOeReF. Dzięki termicznemu „szokowi”, włókna kolagenowe ulegają intensywnemu skurczeniu, a następnie naprężeniu, co wpływa na poprawę ich struktury i powoduje ich odnowienie. Podniesiona temperatura pobudza jednocześnie fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które to odpowiedzialne są za napięcie i elastyczność skóry. Występująca przy tym selektywna termoindukcja doprowadza do rozpadu tłuszczu (lipoliza) bez niszczenia lub uszkadzania otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. W ten sposób można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zregenerować zwiotczałą skórę. Efekt termiczny, rozgrzewając naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną, powoduje, że zachodzi proces rozszerzenia naczyń krwionośnych. To przyspiesza dotlenienie i odżywienie skóry.

Efekty po zabiegu:

  • redukcja zmarszczek na czole, pod oczami oraz wokół ust, 
  • poprawa elastyczności skóry szyi,
  • zniwelowanie bruzd nosowo-wargowych, 
  • podniesienie opadających powiek górnych oraz kącików ust,

 

Poprawa napięcia skóry falami radiowymi

Efektem naturalnym, wręcz pożądanym, przy zabiegu z użyciem BIOeReF, jest zaczerwienienie skóry, które oznacza, że została ona podgrzana do optymalnej dla osiągnięcia efektów estetycznych temperatury.

Zabieg powinien być wykonywany w sesji 6-8 zabiegów, co 7-10 dni na twarz. W ramach usługi nakładana jest maseczka algowa. Fale radiowe mogą być wykonane na całą twarz bądź twarz, szyja i dekolt.

fale radiowe rzeszów