Manicure hybrydowy

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Manicure hybrydowy

manicure-hybrydowy
100 zł
Czas trwania: 60 - 90 minut

Manicure Hybrydowy Paznokci

Jest to zabieg pielęgnacyjny na dłonie z zastosowaniem stylizacji paznokci metodą hybrydową. Wiadomo nie od dziś, że zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka. Zabieg polega na opiłowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek wokół paznokcia, wypolerowaniu płytki paznokcia, wykonaniu stylizacji paznokci metodą hybrydową, pielęgnacji skóry dłoni. Manicure hybrydowy utwardzany jest w lampie UV/LED, co gwarantuje nieskazitelny blask oraz trwałość lakieru a co najważniejsze nie wymaga schnięcia.

W gabinecie kosmetycznym Claudia w Rzeszowie zajmujemy się profesjonalnie stylizacją paznokci metodą hybrydową. Jeżeli chcesz mieć ładne, zdrowe, mocne, trwałe i niezwykle estetyczne paznokcie zapraszamy na wizytę. Stylizacje hybrydowe paznokci to ciekawe zestawiania kolorystyczne i trendy modowe. Stylizacje paznokci to również modne i oryginalne zdobienia, monokolorowe stylizacje na wszystkie okazje i na co dzień.

Manicure Hybrydowy Rzeszów

Manicure hybrydowy różni się od manicure klasycznego jedynie nałożeniem na płytkę paznokcia lakieru utwardzanego w specjalistycznej lampie. Jest on zdecydowanie trwalszy — efekt utrzymuje się do dwóch tygodni. Tą metodą można również wykonać delikatne przedłużenie płytki paznokcia. Manicure hybrydowy jest opcją dla klientek, które pragną eleganckiego wyglądu dłoni przez dłuższy czas.

manicure hybrydowy rzeszów

Manicure hybrydowy cennik

Cennik obowiązujący od dnia 01.01.2023.

UsługaCena
Manicure hybrydowy100  zł
Manicure hybrydowy z french110 zł
Manicure hybrydowy z przedłużeniem140 zł
Manicure hybrydowy z pielęgnacją dłoni110 zł
Ściągnięcie hybrydy30 zł
Ściągnięcie żelu40 zł