Manicure japoński

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Manicure japoński

manicure japoński na dłonie
70 zł
Czas trwania: 60 minut

Manicure japoński jest szczególnym rodzajem manicure, który polega na wcieraniu pasty w płytkę paznokciową. Wiele osób uważa, że ​​japońskie manicure jest łatwiejszy niż inne typy manicure.

Zabieg Manicure Japoński

Manicure przede wszystkim odżywia płytkę paznokciową, wzmaga cyrkulację krwi i przyczynia się przez to do przyspieszenia wzrostu paznokci oraz poprawia ich kondycję.

W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec paznokcia, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Zawiera również krzemionkę z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia.

Po zabiegu płytka paznokcia zyskuje różowo-perłowy połysk, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, należy ją powtarzać co jeden – dwa tygodnie, aż do pełnego zrośnięcia paznokcia. Zabieg manicure japoński to świetna opcja dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich paznokci, a także dla tych, które mają problemy z ich rozdwajaniem się. Jest to również dobra alternatywa dla klasycznego french manicure, ponieważ efekt końcowy jest bardziej naturalny

Manicure Japoński Rzeszów

Manicure japoński jest tradycyjną formą dbania o paznokcie, wywodzącą się z Japonii. Jest to całkowicie naturalna metoda, skupiająca się na nadaniu paznokciom pięknego kształtu i naturalnego blasku, poprzez wcieranie w płytkę past do polerowania. Efekt zabiegu utrzymuje się około dwóch tygodni i jest on w szczególności polecany klientkom, które ze względu na ciążę lub stan zdrowia nie mogą pozwolić sobie na inne zabiegi pielęgnacyjne.

manicure japoński rzeszów