Naturalne keratynowe prostowanie włosów

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Naturalne keratynowe prostowanie włosów

keratynowe prostowanie włosów
od 350 zł
Czas trwania:od 3 godzin wzywż

Keratynowe prostowanie włosów z odnową biologiczną i laserem

Najistotniejszą kwestią jest fakt, iż nasza keratyna jest odżywcza, odbudowująca strukturę włosa.  Nie jest to keratyna chemiczna (formaldehyd).

Keratyna jest głównym budulcem łodygi włosa, zwaną korą włosa.  Włókna keratyny są połączone ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, dzięki czemu włosy są bardziej elastyczne i sprężyste. Keratyna jest również składnikiem  zewnętrznej osłony włosa, gdzie jest odpowiedzialna za blask i połysk włosów. Jej niedobór doprowadza m.in. do otwierania się łusek włosa oraz rozdwajania końcówek.
keratynowe prostowanie w rzeszowie

Zabieg keratynowego prostowania włosów

Jeśli włosy posiadają niedobór keratyny, stają się matowe, słabe, łamliwe i wypadające. Puszą się i są widocznie odwodnione. Łuska włosa jest nadwyrężona, poszarpana, posiada nieregularną strukturę i kształt.  Fryzura jest trudna do ułożenia i sprawia problemy w codziennej stylizacji i pielęgnacji. Idealnym rozwiązaniem będzie zabieg keratynowe prostowania włosów na najwyższej jakości produktach oraz usług.

Zabieg keratynowy na włosy polega na wtłoczeniu w nie keratyny – materiału budulcowego. Zabieg ten jest określany jako regeneracja włosów! Jest to zabieg wieloetapowy. Poprzedza go sprawdzenie skóry głowy i jakości włosa ( kolejne etapy to: detoksyzacja/ natlenianie / pobudzenie do pracy czyli aktywizacja). Działając od zewnątrz regenerujemy łodygę włosa keratyną. Regenerujemy włosy i sprawiamy, że nowe odrastają jeszcze lepsze. Regeneracja włosów keratyną zalecana jest dla osób, które posiadają włosy: matowe, kruche, łamliwe, niepodatne na układanie, z rozdwojonymi końcówkami, trudne do rozczesania.

Regeneracja włosów Rzeszów

Jakie są efekty przeprowadzonej keratynowej terapii – regeneracji włosów?

– włosy stają się wyraźnie wzmocnione, zregenerowane, odżywione
– włosy stają się dużo prostsze i wygładzone
– stają się błyszczące, nawilżone, miękkie
– zabieg zamyka łuski włosa, uodparnia kosmyki na uszkodzenia mechaniczne
– chroni włosy  przed wysuszającym działaniem silnych środków myjących zawartych w szamponach
– działa jak tarcza ochronna- zapobiega negatywnemu wpływowi promieni UV i wiatru.

A wszystko to podczas jednego zabiegu salonie kosmetycznym Claudia w Rzeszowie.

prostowanie keratynowe włosów rzeszów

Zapraszamy na prostowanie keratynowe Rzeszów