Pedicure hybrydowy

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Pedicure hybrydowy

140 zł (french plus 10 zł)
Czas trwania: 90 minut

Pedicure hybrydowy jest zabiegiem, który nie tylko pozwoli zadbać o nasze stopy. Ale dzięki niemu można na paznokcie nałożyć szczególnie trwały, utwardzalny światłem UV lakier, którego efekty pozostaną niezmienne przez kilka tygodni.

Przy okazji, zabieg jest bardzo popularny i modny, a w jego czasie można się zrelaksować i odpocząć. Bardzo często wybierany jest w okresie letnim, przed wakacyjnymi wyjazdami, kiedy długo i nieprzerwanie można cieszyć się zadbanymi stopami i paznokciami. Nie trzeba się przy tym martwić, jak w przypadku lakierów tradycyjnych, o odpryski, pęknięcia, zarysowania gładkiej powierzchni, dopiero co pomalowanych paznokci. Zabieg pedicure hybrydowy, również polepsza kondycję stóp, pomaga pozbyć się zrogowaceń i podnosi codzienny komfort.

Pedicure Hybrydowy Paznokci

W trakcie zabiegu pedicure hybrydowego, stopy moczy się w ciepłej wodzie z dodatkiem soli zmiękczającej skórę. Dalej, po ich osuszeniu, usuwa się skórki, a następnie tarką lub frezarką, również i martwy, zrogowaciały naskórek. Często, w celu ostatecznego wygładzenia, stosuje się jeszcze peeling. Po tych czynnościach można skoncentrować się na paznokciach. Skraca się je i wyrównuje, nadając im pożądany kształt. Po zmatowieniu i przetarciu odtłuszczającym cleanerem nakłada się na nie tzw. bazę. Bazę, a po niej lakier hybrydowy, utwardza się pod lampą UV.

Stylizacja Hybrydowa Paznokci Stóp

Po utwardzeniu pierwszej warstwy nakłada się kolejną powierzchnię lakieru, a po jej utwardzeniu, ostateczną – warstwę nabłyszczającą. Efekt końcowy nadaje ponowne przeczyszczenie cleanerem i natarcie skórek oliwką, a całych stóp odpowiednim kremem. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe gwarantują trwały, niesamowity efekt, bez jakichkolwiek zarysowań i odprysków.

W ten sposób wykonany pedicure hybrydowy zapewnia kilkutygodniową trwałość efektów. Lakier hybrydowy nie pęka, nie odpryskuje i nie traci blasku. Chcąc jednak dłużej cieszyć się takimi paznokciami, zabieg należy, co kilka tygodni powtórzyć. Jednakże nie ze względu na stronę techniczną postępowania, a z powodu stałego wzrostu płytki paznokcia i rzucającego się w oczy nieestetycznego odrostu.

Pedicure Rzeszów

Pedicure hybrydowy jest dobrą alternatywą dla osób aktywnych. Hybryda jest w stanie przetrwać bardzo wymagające warunki ze zmianą temperatur i wilgotności. Można z nimi śmiało uprawiać sporty, bez obawy o uszkodzenie powierzchni lakieru. Nie jest im straszne bieganie po piaszczystej plaży, piesze wędrówki czy wizyty na basenie. Wciąż będą takie same, a raz naniesiony w ten sposób kolor, ani nie zmieni swojego odcienia, ani nie wypłowieje.

Również nie zniknie charakterystyczny dla danego lakieru połysk. Poza tym, choć tego nie widać, utwardzona bazą płytka paznokci zostaje wzmocniona, stając się bardziej odporną na uszkodzenia. Co za nimi przemawia jeszcze? Wygoda. Nie trzeba już wozić ze sobą zmywacza i lakierów, tylko w pełni korzystać z uroków czasu wolnego nie myśląc o wyglądzie paznokci.

Cennik obowiązujący od dnia 01.01.2023.

UsługaCena
Nałożenie hybrydy na stopach z opracowaniem płytki paznokciowej110 zł

pedicure hybrydowy rzeszów