Peeling kawitacyjny na twarz szyję i dekolt

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Peeling kawitacyjny na twarz szyję i dekolt

peeling kawitacyjny na szyję, dekolt rzeszów
120 zł
Czas trwania: 60 minut

Peeling kawitacyjny zalicza się do zabiegów oczyszczających skórę twarzy  przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg pozwala na oczyszczenie nadprodukcji sebum z porów, zaskórników, wągrów jak również bakterii.

Wraz z peelingiem kawitacyjnym wykonywany jest mikro masaż, który odpowiedzialny jest za zwiększenie mikro krążenia i dotlenienia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Peeling kawitacyjny działa regenerująco na skórę, co przyczynia się do uzyskania natychmiastowych efektów w postaci wygładzonej i rozjaśnionej skóry.

Peeling Kawitacyjny na Twarz, Szyję i Dekolt Rzeszów

Do głównych zalet wykorzystania peelingu kawitacyjnego zalicza się przede wszystkim umocnienie produkcji kolagenu, odnowy komórkowej, złuszczenia martwego naskórka oraz ujędrnienia skóry.

Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt dedykowany jest dla osób zmagających się z problemami skórnymi i mających do czynienia z cerą trądzikową, łojotokową, jak również cery z przebarwieniami i zaskórnikami. Peeling kawitacyjny przeprowadzany jest jednorazowo bądź raz na 7 dni przez okres od 5 do 6 tygodni. Co więcej zabieg wykonywany jest wraz z maską algową.

peeling kawitacyjny na twarz, szyję, dekolt rzeszów

Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt cennik

Cennik obowiązujący od dnia 01.01.2023.

UsługaCena
Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt120 zł
Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt w zabiegu70 zł