Peeling kawitacyjny na twarz

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Peeling kawitacyjny na twarz

peeling kawitacyjny na twarz rzeszów
100 zł
Czas trwania: 60 minut

Coraz częściej tradycyjne zabiegi manualnego oczyszczania twarzy, zastępowane są zabiegami bardziej efektywnymi. Takimi jak choćby peeling kawitacyjny. Zabieg całkowicie bezpieczny i delikatny. Nie podrażnia skóry, dlatego nadaje się do każdego rodzaju cery, a zwłaszcza do cery wrażliwej, cienkiej i z naczynkami, czyli takiej, w przypadku której wyklucza się standardowe metody złuszczania i oczyszczania naskórka.

Poleca się go również osobom z cerą: przetłuszczającą się, z trądzikiem, z przebarwieniami, z cieniami pod oczami, z wiotką i szarą skórą i wszystkim tym, którzy chcą się pozbyć pierwszych zmarszczek. Z powodzeniem można go wykonać również na dekolcie, plecach czy biuście.

Peeling Kawitacyjny na Twarz Rzeszów

Peeling kawitacyjny bardzo często wykonywany jest jako zabieg poprzedzający kolejne kuracje. Dzięki niemu bowiem skóra jest łatwiej wchłonąć substancje aktywne. Poza tym zabieg kawitacji działa uspokajająco, kojąco i relaksująco. 

Peeling kawitacyjny opiera się na emitowanych, o określonej częstotliwości drgań, falach ultradźwiękowych, które wzbudzają falę kawitacyjną. Wytworzone przez nią mikroskopijne pęcherzyki, ulegają gwałtownemu rozpadowi, rozbijając martwe komórki naskórka. W efekcie prowadzi to do powierzchownego usunięcia zrogowaciałej warstwy skóry, bez naruszania jej głębokich warstw, w sposób sterylny pozbycia się wągrów i zaskórników z jednoczesnym ograniczeniem rozmnażania się bakterii.

Dodatkowo wywołane przez ultradźwięki wibracje, działają na skórę jak mikromasaż — aktywizując metabolizm jej komórek, rozbijając zwapnienia, poprawiając dotlenienie i mikrokrążenie. Aktywizują produkcję kolagenu i działają na skórę wzmacniająco. Dzięki ultradźwiękom dochodzi również do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych, co przyczynia się do skuteczniejszego oczyszczenia skóry oraz lepszego przyswajania przez nią składników odżywczych.

Oczyszczanie twarzy peelingiem kawitacyjnym

Oczyszczona w ten sposób skóra odzyskuje jasność, blask i koloryt. Redukcji ulegają plamy pigmentacyjne i przebarwienia. Zabieg poprawia elastyczność i kondycję skóry, a niewielkie zmarszczki i bruzdy ulegają w jego trakcie wygładzeniu. Po zabiegu peelingiem kawitacyjnym skóra nie wymaga jakiejś specjalnej pielęgnacji. Jedynie należy dać jej odpocząć. Poleca się stosowanie kremu nawilżającego, a w dni słoneczne zabezpieczającego kremu z filtrem UV.

Efekty uzyskiwane zabiegiem peelingu kawitacyjnego w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Claudia:

– nawilżenie skóry i wyregulowanie jej gospodarki wodnej
– dotlenienie skóry
– odbudowa zniszczonych komórek
– usuwanie lub rozjaśnienie przebarwień
– gruntowne oczyszczenie skóry
– usuwanie zanieczyszczeń skóry — redukcja sebum z likwidacją wągrów i zaskórników
– leczenie trądziku
– redukcja zmarszczek i wygładzenie skóry
– poprawa mikrokrążenia
– powstrzymanie namnażania się bakterii

 Oczyszczanie twarzy ultradźwiękami

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie twarzy ultradźwiękowe wykonywane wraz z mikro masażem. Zabieg kosmetyczny polegający na dogłębnym bezbolesnym oczyszczeniu twarzy z zanieczyszczeń i martwych warstw naskórka. Zabieg ultradźwiękowy skutecznie sprawdza się w przypadku osób z cerą problematyczną oraz trądzikową. Po przeprowadzonym zabiegu skóra nabiera zdrowego kolorytu jak również ułatwia wchłanianie substancji aktywnych.

Do zadowalających efektów peelingu kawitacyjnego zalicza się usunięcie przebarwień, zanieczyszczeń skóry, zredukowania nadmiaru sebum, zaskórników, regeneracji skóry oraz zmarszczek mimicznych oraz przyśpieszenia mikrokrążenia. Poprawa kondycji skóry następuje po zastosowaniu jednorazowo zabiegu.

peeling kawitacyjny na twarz rzeszów

Peeling kawitacyjny twarz cennik

Cennik obowiązujący od dnia 01.01.2023.

UsługaCena
Peeling kawitacyjny twarz100 zł
Peeling kawitacyjny twarz w zabiegu50 zł