Przeciwtrądzikowa kuracja Anti Rosacea

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Przeciwtrądzikowa kuracja Anti Rosacea

kuracja przeciwtrądzikowa anti rosacea rzeszów
130 zł
Czas trwania: 45 - 60 minut

Zabiegi na trądzik Rzeszów

Innowacyjna przeciwtrądzikowa kuracja Anti Rosacea Spa Abyss to intensywny zabieg w leczeniu trądziku różowatego, rumienia oraz teleangiektrazje. Działanie terapeutyczne i lecznicze zabiegu przeciw trądzikowi oparte jest na wysokiej jakości składników aktywnych z przeznaczeniem dla osób ze skórą wrażliwą, naczyniową oraz nadreaktywną.

Zabieg na trądzik różowaty i rumień

Kuracja efektywnym zabiegiem Anti-Rosacea przede wszystkim pielęgnuję oraz niezwłocznie leczy skórę twarzy. Bogate składniki aktywne, do których należą azeloglicyna (pochodna kwasu azelainowego i glicyny), niacynamid (pochodna witaminy B3), kwas azelainowy, biosiarka oraz bentonit odpowiedzialne są za działanie przeciwzapalne, łagodzące oraz przeciwobrzękowe.

Wskazania do zabiegu Anti Rosacea

Dlatego przeciwtrądzikowa kuracja Anti-Rosacea rewelacyjnie sprawdza się u osób borykającymi się ze skórą skłonną do czerwienienia się, łuszczenia, szczepienia, dla osób z pękającymi naczynkami, skórą wrażliwą oraz rumieniem występującym na policzkach.

Przeciwtrądzikowa kuracja Anti-Rosacea efekty

Efekty po zastosowaniu kuracji zabiegiem Anti Rosacea Spa Abyss to przede wszystkim:
– Zminimalizowanie rumienia zaczerwienienia na policzkach
– Wyrównanie kolorytu skory
– Nawilżenie i uzyskanie efektu gładkiej skóry
– Rozświetlenie i napięcie skóry
– Zredukowanie stanów zapalnych

Rekomendowaną ilością wykonywania zabiegów Anti-Rosacea to 1-2 razy w tygodniu aż do uzyskania efektu. Zapraszamy na zabieg Ani Rosacea od Spa Abyss do gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej w Rzeszowie.

W celu umówienia się na wizytę zapraszamy do skontaktowania się z Nami.

Kontakt