Zabiegi laserem frakcyjnym Rzeszów

Strona główna / Zabiegi laserem frakcyjnym Rzeszów

zabiegi laserem frakcyjnym rzeszów

Zabieg laserem frakcyjnym nieablacyjnym

Zabiegi laserowe stosowane są obecnie w wielu dziedzinach, a coraz popularniejsze stają się zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej z użyciem lasera frakcyjnego. Laser frakcyjny  to nowoczesne i precyzyjne urządzenie, które poprzez kontrolowane, częściowe uszkodzenie skóry na odpowiednim poziomie ma za zadanie usuwać jej stare i uszkodzone komórki, oraz pobudzać ją do szybkiej regeneracji. To nie tylko zabiegi na twarz, szyję i dekolt z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, ale również na pozostałe miejsca na ciele. Jego światło doskonale radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami — likwiduje zmarszczki, przebarwienia, blizny i rozstępy, sprzyja także odnowie uszkodzonej skóry, poprawia jej elastyczność i sprężystość. Dzięki miejscowemu znieczuleniu, zabiegi nim wykonywane są bezbolesne.

Zabiegi na twarz laserem frakcyjnym

Wskazaniami do wykonania zabiegu laserem frakcyjnym są wszelkie bliznypooperacyjne, powypadkowe i potrądzikowe, drobne zmarszczki, rozstępy, przebarwienia słoneczne i hormonalne, oraz wiotka skóra. Polecany jest dla skóry tłustej i problematycznej, ponieważ pomaga widocznie zmniejszać zaskórniki i zarazem regulować wydzielanie sebum. Laser może znacznie poprawić owal twarzy oraz wygładzić i odmłodzić skórę, pozwala w krótkim czasie uzyskać szybki, dostrzegalny i przede wszystkim długotrwały efekt. Laseroterapię (zwłaszcza tę w obrębie twarzy) najlepiej jest zaplanować na jesień, aby nie narażać wrażliwej i delikatnej skóry na intensywne promieniowanie słoneczne, podrażnienia i przebarwienia.

Laser frakcyjny przeciwwskazania

Laser nie powinien być stosowany na skórę ze świeżą opalenizną, z wypełnieniami, z aktywnymi stanami zapalnymi i infekcjami, a także w okresie ciąży i karmienia, podczas stosowania leków steroidowych czy w trakcie chorób nowotworowych skóry. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, należy odpowiednio dobrać terapię do problemu, wykonać odpowiednią ilość zabiegów oraz stosować się do zaleceń pozabiegowych.

Zapraszamy na umówienie się na zabiegi laserem frakcyjnym w gabinecie kosmetologicznym Claudia

Kontakt