Najczęściej zadawane pytania przez Klientów


Obsługa klienta

Gdzie znajduje się gabinet kosmetyczny Claudia?

Gabinet kosmetologii estetycznej Claudia znajduje się w Rzeszowie na ulicy Architektów 6/3.

Czy gabinet zapewnia parking dla klientów?

Tak, parking znajduje się wokół budynku naszego gabinetu, jest on bezpłatny.

Jak można zapisać się na zabieg kosmetyczny?

Zapisu na zabiegi kosmetyczne można dokonać osobiście przy ulicy Architektów 6/3 w Rzeszowie bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer 600 706 109.

Czy w waszym gabinecie można zakupić kartę podarunkową?

Oczywiście, można zakupić podarunek na dowolną kwotę bądź wybrany zabieg.

Czy istnieje możliwość płatności kartą?

Tak, istnieje taka możliwość honorujemy wszystkie formy płatności.

Jakie polecają Państwo zabiegi na prezent w formie vouchera?

Na prezent świetnie sprawdza się zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające zarówno dla Pań i Panów, na ciało i na twarz z elementami masażu, który pozwoli się wyciszyć i zrelaksować, np. zabieg I mask firmy Image. Wśród naszych klientów wybierane są najczęściej mezoterapia, liposukcja, depilacja laserowa oraz oksybrazja. 

Zabiegi kosmetyczne

Czy jest bezpiecznie i higienicznie w gabinecie kosmetologii estetycznej?

Nasz gabinet kosmetologii estetycznej dba o czystość oraz bardzo ważnych zasad sterylizacji i dezynfekcji. Bezpieczeństwo naszych klientów jak i również nasze jest dla nas priorytetowe. Powierzchnie są dezynfekowane odpowiednimi środkami, narzędzia sterylizowane.

Czy trzeba się przygotować do zabiegu?

Jedynie zabieg laserowej depilacji wymaga wcześniejszego przygotowania się przez klienta poprzez ogolenie depilowanej partii.

Jaki zabieg będzie odpowiedni dla mojej skóry? 

Często dostajemy także zapytania przez telefon, odpowiedzi możemy udzielić dopiero po tym, jak zobaczymy skórę, przeprowadzimy wywiad, bezpłatna konsultacje. Po tym dobierzemy odpowiedni zabieg na twarz, dekolt, szyję czy ciało, który przyniesie oczekiwane efekty.

Czy wszystkie zabiegi realizowane w gabinecie kosmetycznym są bezpieczne dla kobiet w ciąży?

Ciąża oraz karmienie piersią  są przeciwwskazaniami do niektórych zabiegów, np.  z użyciem prądu, z wykorzystaniem lasera czy bazujących na kwasach oraz retinolu.

Czy bezpośrednio po zabiegu można nakładać makijaż?

Nie polecamy nakładania kosmetyków kolorowych np. po zabiegu manualnego oczyszczania twarzy czy mezoterapii mikroigłowej, kiedy skóra jest podrażniona, a czasami dochodzi do przerwania ciągłości naskórka.

Czy po jednym zabiegu kosmetycznym będzie widoczny efekt na skórze?

Często już po pierwszym zabiegu widać poprawę kondycji skory, natomiast dla osiągnięcia lepszych efektów zaleca się wykonywanie serii zabiegów, ok. 4-6, w zalecanych odstępach czasu.

Na czym polega mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kontrolowanego mikronakłuwania skóry przy pomocy dermapenu z jednorazowymi, sterylnymi igłami. Pozwala to na szybkie dostarczenie skoncentrowanych składników aktywnych oraz rozpoczyna proces naprawcze w skórze.

Czy po zabiegu manualnego oczyszczania skóra jest zaczerwieniona?

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienie skory, w zależności od stopnia jej wrażliwości, które znika zazwyczaj w ciągu dnia lub dwóch.

Jakie polecają Państwo zabiegi na okolice oczu? 

Aby uzyskać efekt nawilżenia i rozświetlenia skóry wokół oczu, polecamy wykonywanie zabiegu z witamina C firmy Image Skincare.

Czy w gabinecie kosmetycznym wykonywane jest przekłuwanie uszu?

Tak, w gabinecie wykonujemy przekłuwanie uszu z antyalergicznymi kolczykami.

 

 

Manicure i pedicure

Czy manicure hybrydowy niszczy płytkę paznokcia?

Jeżeli zabieg manicure hybrydowego jest odpowiednio wykonany zapewni zdrową płytkę. W naszym gabinecie pracujemy na produktach wysokiej klasy, dodatkowo każdy manicure hybrydowy poprzedzony jest baza porcelanowa, która odżywia płytkę paznokcia.

Zabiegi laserowe

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Wszystko zależy od sprzętu, jakim wykonywana jest depilacja laserowa. Wybierając nasz gabinet, mają Państwo gwarancję, iż pracujemy na sprzęcie najwyższej skuteczności, jakim jest laser  Light sheer desire, dodatkowo posiadamy 10-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów depilacji laserowej.

Zabiegi z kwasami

Czy złuszczanie kwasami można wykonywać przez cały rok?

Złuszczania kwasami lepiej nie wykonywać w okresie letnim, gdyż istnieje ryzyko powstawania przebarwień. Bardzo ważne jest też stosowanie ochrony przeciwsłonecznej po zabiegach złuszczania.

Pielęgnacja cery

Czy wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych w gabinecie wystarczy do utrzymania prawidłowego stanu skóry? 

Nieodłącznym elementem zabiegów gabinetowych jest pielęgnacja domowa, np. używanie odpowiednich kosmetyków, które pomagamy dobrać do rodzaju cery.

Jak dbać o cerę wrażliwą z rozszerzonymi naczynkami? 

Cera naczyniowa wymaga szczególnej pielęgnacji, należy unikać czynników podrażniających, stosować kosmetyki i zabiegi przeznaczone dla tego typu cery. W naszym gabinecie proponujemy zabiegi zawierające witaminę C, np. I Peel Signature Facelift lub przeciwtrądzikowa kuracja Anti-Rosacea, które wzmacniają ściany naczyń krwionośnych.