Zabiegi firmy Peel Mission

Strona główna /Usługi/Zabiegi na twarz, szyje i dekolt/Zabiegi firmy Peel Mission

Peel Mission to kosmetyki służące do wykonywania zabiegów mających na celu chemiczne złuszczanie naskórka (eksfoliacja), redukcji trądziku, przebarwień, blizn. Nasz gabinet kosmetologii oferuje wiele nowoczesnych zabiegów, które są nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne. Jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest zabieg aza-peel, czyli tak zwany kwas azelainowy. Polega on na przeprowadzeniu złuszczającego peelingu mającego na celu poprawę stanu skóry twarzy. Jest on przeznaczony zwłaszcza dla osób zmagających się z trądzikiem pospolitym i różowatym, skórą łojotokową oraz różnego rodzaju przebarwieniami.

Innym, często wybieranym zabiegiem w naszym gabinecie kosmetologii jest skin revital. W tym przypadku hasłem przewodnim jest użycie kwasu migdałowego, który ma niezwykle szeroki zakres działania. Ma on bardzo pozytywny wpływ na skórę, gdyż pełni funkcję antybakteryjną, odkażającą i oczyszczającą. Kwas migdałowy  redukuje zmarszczki, trądzik i inne defekty. Co więcej, jest całkowicie bezpieczny dla skóry, nie powodując jej podrażnień i zaczerwień.

Wśród naszych klientów popularne są także zabiegi z wykorzystaniem kwasu laktobionowego, czyli tak zwane lacto. Ten rodzaj kwasu otrzymuje się z naturalnej laktozy. Kwas laktobionowy jest delikatny, więc można go stosować do praktycznie każdego typu skóry. Ponadto wykonaniu peelingu lacto oddziałuje przeciwzapalnie na skórę, co jest cechą absolutnie innowacyjną i wręcz niespotykaną podczas korzystania z innych rodzajów kwasów. Nasz gabinet kosmetologii gwarantuje wysoką jakość zabiegu wykonanego zarówno kwasem laktobionowym, jak i każdym innym znajdującym się w ofercie.