Włosy

Strona główna /Usługi/Włosy

Nasz gabinet kosmetyczny Claudia w Rzeszowie wykonuje również usługi fryzjerskie, w tymnaturalne keratynowe prostowanie włosów.
Do zabiegu odbudowy i wygładzenia włosów wykorzystujemy naturalną keratynę, która wnika w głąb włosów, nadając mi gładki i lśniący wygląd. Rozważ skorzystanie z zabiegu wygładzania włosów i ciesz się pożądanymi rezultatami poprzez wzmocnienie i odbudowę biologiczną twoich włosów.

Zabiegi na Włosy z Keratyną

Zabieg wygładzania włosów przeprowadzany jest za pomocą profesjonalnych produktów – keratyny. Zabieg zapewnia trwały efekt od 3 do 6 miesięcy w zależności od kondycji i struktury włosów. Jest to zabieg bezpieczny dla włosów mający na celu odbudowę i regenerację włosów. Keratyna jest substancją, która nadaje włosom siłę i elastyczność. Zabiegi na włosy z keratyną są coraz bardziej popularne, ponieważ dają one widoczne efekty już po pierwszym zastosowaniu. Zabiegi na włosy z keratyną są idealne dla osób, które mają problem z  suchymi, łamliwymi i puszącymi się włosami. Jest to również doskonały sposób na ochronę włosów przed uszkodzeniami mechanicznymi.