Depilacja

Strona główna /Usługi/Depilacja

Nasz gabinet kosmetyczny w Rzeszowie oferuje dwie metody depilacji – usuwania niechcianego owłosienia z ciała – depilacja laserowa oraz depilacja woskiem. Depilacja laserowa należy do skutecznych metod usuwania mieszków włosowych. Jedną z głównych zalet stosowania tej metody depilacji jest uniknięcie problemów związanych z podrażnieniem skóry, reakcji alergicznych jak również wrastających włosów.

Depilacja ciała Rzeszów

Depilacja laserowa przeprowadzana jest za pomocą skutecznego i  bezpiecznego urządzenia Laser diodowy Light Sheer. Druga metoda depilacji woskiem również zalicza się do popularnych metod umiejętnego usuwania mechanicznego włosów przy użyciu ciepłego wosku. W zależności od potrzeb oraz preferencji ta metoda depilacji jest dobierana indywidualnie.

Trwałe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa czy  depilacja woskiem należą do najbardziej popularny sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia. Można ją stosować na różnych częściach ciała, takich jak twarz, nogi, pachy i bikini. Depilowanie wybranych partii ciała to popularny zabieg kosmetyczny, który można wykonać w salonie kosmetycznym w Rzeszowie.