Mezoterapia bezigłowa Rzeszów

Strona główna / Mezoterapia bezigłowa Rzeszów

mezoterapia bezigłowa rzeszów


Mezoterapia bezigłowa zabieg

Mezoterapia bezigłowa to zabieg przeciw starzenia się skóry mający przede wszystkim na celu odmłodzenie oraz rewitalizację skóry. Kolagen, elastyna oraz kwas hialuronowy odpowiedzialne za elastyczność skóry z upływem wieku, a także na skutek promieni słonecznych, zanieczyszczeń powietrza ulega zmniejszeniu, co w rezultacie prowadzi do powstawania zmarszczek, zwiotczenia skóry, a także bruzd na skórze. Mezoterapia bezigłowa na twarz to metoda nieinwazyjna prowadząca do stymulacji komórek kolagenowych mających na celu poprawę napięcia skóry oraz zminimalizowania zmarszczek i drobnych bruzd.  Mezoterapia bezigłowa posiada również działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne. Mezoterapia bezigłowa stosowana jest nie tylko na twarz, szyję oraz dekolt, ale również na dłonie, brzuch, uda, pośladki i skórę głowy. Ponadto jest to zabieg często stosowany również w celu redukcji cellulitu, wygładzenia rozstępów oraz blizn, które mają na celu ujędrnienie skóry i wyrównanie struktury. W zależności od życzeń oraz potrzeb naszych klientów podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej stosowane są substancje aktywne.

Mezoterapia bezigłowa substancje aktywne

Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej wykorzystywane są substancje aktywne do których zalicza się najczęściej:
– Kwas hialuronowy
– Witaminy i minerały
– Aminokwasy
– Hydrolizaty kolagenu i elastyny
– Wyciągi i ekstrakty roślinne

Wskazania do mezoterapii bezigłowej

Głównym celem mezoterapii bezigłowej jest dostarczenie skórze substancji aktywnych, dlatego wskazania do zabiegu zależne są od zamiaru działania wykorzystanych składników aktywnych. Najczęściej zabieg polecany jest w przypadku profilaktyki przeciwzmarszczkowej oraz oznak starzenia się skóry suchej, dojrzałej i naczyniowej. Dodatkowo mezoterapia bezigłowa znajduje swoje zastosowanie w objawach skóry tłustej, trądziku pospolitego oraz różowatego. Co więcej, w leczeniu cellulitu, wygładzenia rozstępów oraz defektów skóry w okolicach oczu. 

Mezoterapia bezigłowa przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu mezoterapii bezigłowej są:
– Choroby serca
– Wszczepiony rozrusznik serca
– Padaczka (epilepsja)
– Choroby żylne
– Cukrzyca
– Nowotwory
– Nadwrażliwość skóry
– Uczulenie na składniki aktywne
– Infekcje bakteryjne
– Infekcje wirusowe
– Infekcje grzybicze
– Ciąża oraz okres laktacja

Efekty po zabiegu mezoterapii bezigłowej

– Odmłodzenie skóry
– Nawilżenie
– Rozjaśnienie występujących plam na twarzy
– Spłycenie drobnych zmarszczek mimicznych
– Zminimalizowanie cellulitu oraz rozstępów

Mezoterapia bezigłowa po zabiegu

Po zabiegu mezoterapii mikroigłowej na twarz, szyję i dekolt najczęściej spotyka się skutki uboczne związane z nietolerancją czy alergią na użyte składniki aktywne. Możliwe jest wystąpienie uczucia mrowienia i delikatnego ciepła.  Aby zabieg mezoterapii bezigłowej przyniósł oczekiwane rezultaty, zaleca się skorzystanie z serii 6 -12 zabiegów wykonywanych w odstępach tygodniowych.


Zapraszamy do umówienia się na zabieg mezoterapii bezigłowej. W celu umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Kontakt