Regulacja brwi

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Regulacja brwi

regulacja brwi rzeszów
20 zł
Czas trwania: 10 minut

Nasze łuki brwiowe nie zawsze są idealne. Wcześniej czy później każdy z nas, komu zależy na wyglądzie, będzie musiał dokonać ich korekcji. Często nie zdajemy sobie sprawy, że tak z pozoru błahy zabieg jak regulacja brwi i związana z tym stylizacja łuku brwiowego w dużym stopniu rzutuje na wygląd twarzy jako całości.

Regulacja brwi u kosmetyczki to nie tylko usunięcie zbędnych włosków. To przede wszystkim nadanie brwiom pożądanego indywidualnego kształtu, dobranego do konkretnej twarzy: owalnej, pociągłej, kwadratowej, okrągłej, trójkątnej, w kształcie diamentu czy serca. Korekcją łuku można bowiem „podnieść” lub „obniżyć” oko, poprawić symetrię, rozciągnąć lub nawet wyszczuplić twarz.

Regulacja Brwi Rzeszów

Prawidłowo i odpowiednio wyregulowane brwi sprawią, że twarz nabierze nowego wyglądu. Podkreślą tym samym naturalny kontur twarzy, nadadzą jej charakteru, a dodatkowo, u kobiet mogą doskonale, korelować z codziennym makijażem. Ostateczny wynik tej zabiegu może mieć wpływ nie tylko na estetykę twarzy, ale jest w stanie oddziaływać na samoakceptację, samopoczucie i postrzeganie własnej osoby.

Ale warto wiedzieć, że regulacja brwi nawet wykonana, ale zrobiona niestarannie lub zbyt mocno również sprawi, że zamiast pożądanego, uzyskamy wręcz odwrotny, czasem komiczny efekt. Niestety samo odrastanie brwi trwa długo, często bez możliwości powrotu do ich pierwotnego kształtu. Dlatego korekcje łuków brwiowych poleca się wykona w renomowanym i sprawdzonym gabinecie kosmetycznym.  Co ciekawe, zabiegowi temu poddają się nie tylko kobiety, ale coraz częściej i mężczyźni.

Stylizacja brwi

Regulacja brwi  bez bólu to zabieg towarzyszący zazwyczaj także przy hennie brwi. Jest to zabieg, który może być wykonany za pomocą wosku jak również pęsety. Zabieg regulacji brwi woskiem rozpoczyna się od starannego nałożenia wosku mając na uwadze fakt, że skóra pod brwiami charakteryzuje się wrażliwością. Podczas wykonywania skóra lekko jest naciągana a następnie usuwane są pozostałości wosku oliwką.

W dalszym kroku nadawany jest finalny kształt brwi, który jest dopasowany do rysów i kształtów klienta. Metod skutecznego modelowania brwi jest wiele. Należą do nich regulacja brwi woskiem, plastrami, pęsetą oraz nitką. Trudno testować każdą z nich, dlatego nasi specjaliści z Gabinetu Kosmetologii Estetycznej Claudia dobiorą najbardziej odpowiednią i skuteczną dla każdego z Was.

Zapraszamy na kompleksowy zabieg regulacji brwi  do kształtu twarzy w gabinecie kosmetologii estetycznej w Rzeszowie.

depilacja laserowa pleców rzeszów