Depilacja laserowa brody

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa brody

100 zł
Czas trwania: 10 minut

Depilacja laserowa to sposób trwałego pozbycia się owłosienia. Stosuje się go na różnych obszarach ciała. Ciemne włoski wyrastające na brodzie są powodem wielu kompleksów i dużego dyskomfortu. Dużo kobiet decyduje się na golenie, czy wyrywanie uporczywych włosków w warunkach domowych, ale efekt nie jest zadowalający. Włoski szybko odrastają, często jeszcze ciemniejsze, mocniejsze i gęstsze. Na szczęście dzisiaj możemy zapomnieć o życiu na co dzień z depilacją w domu, gdyż depilacja laserowa brody laserem Diodowym Light Sheer Desire wychodzi naprzeciw ważnym potrzebom. Laser cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet.

Depilacja Laserowa Brody Rzeszów

Zabieg doprowadzi do zaprzestania wyrastania owłosienia. Wiązka światła lasera o odpowiedniej długości fali jest pochłaniana przez pigment, który znajduje się w mieszkach włosowych. Następnie przekształca się w energię cieplną, która z kolei doprowadza do zapalenia mieszków razem z cebulką.

Ciemne włosy na brodzie to drażliwy, krępujący temat dla wielu kobiet. Mogą powodować spore kompleksy i poczucie dużego dyskomfortu. Golenie lub inne domowe sposoby na depilację nie dają tak satysfakcjonujących efektów, jak depilacja laserowa brody. Jest to całkowicie bezpieczny, sprawdzony sposób na trwałe pozbycie się włosków z twarzy. Jak działa laserowa depilacja brody?

Usuwanie Nadmiernego Owłosienia na Brodzie

Emitowana przez specjalne urządzenie wiązka lasera pochłaniana jest przez pigment znajdujący się we włosach – melaninę. Światło zamieniane jest w ciepło, które całkowicie niszczy mieszki włosowe i cebulkę, wraz z korzeniami. Pełny efekt uzyskuje się dopiero po kilku takich zabiegach. Dzieje się tak, ponieważ włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu. Zmieniają się one co około 8 tygodni – po tym czasie należy powtarzać depilację, aż do usunięcia wszystkich włosków.

Jeśli zastanawiasz się, czy jest to zabieg dla Ciebie – odpowiedź brzmi tak! Depilacja laserowa brody to z perspektywy czasu ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to także trwały komfort gładkiej skóry twarzy. Nie narażasz się na żadne podrażnienia, stany zapalne ani odrastanie włosków. Efektem zabiegu wykonywanego u kobiet i mężczyzn jest gładka i estetyczna skóra. Czas trwania zabiegu od 5 do 15 minut. Umów się na wizytę w salonie kosmetycznym Claudia w Rzeszowie i pozbądź się owłosienia twarzy na stałe!

depilacja laserowa brody rzeszów