Depilacja laserowa pach

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa pach

zabieg depilacji laserowej pach rzeszów
130 zł
Czas trwania: 10 minut

Pachy to miejsce najczęściej golone przez kobiety. Owłosienie w tym miejscu bywa bardzo uciążliwe. Delikatna skóra pach jest podatna na podrażnienia. Regularne, mechaniczne golenie sprawia, że pojawiają się swędzące zaczerwienienia. Aby pozbyć się tego problemu na stałe, zainwestuj w laserową depilację – laserowe usuwanie owłosienia pod pachami. Depilacja laserowa pach u kobiet jest najbardziej efektywnym sposobem na pozbycie się tych uciążliwych włosków. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom z delikatną skórą, skłonną do podrażnień. Pozbywając się włosków na zawsze, pozbywasz się problemu wrastających włosów i stanów zapalnych skóry.

Depilacja Laserowa Pach Rzeszów

Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer Desire jest najbardziej skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Z uwagi na to, że pachy są partia skóry wyjątkowo wrażliwa, delikatna – zabieg może być bardziej bolesny niż w przypadku innych miejsc. Depilacja laserowa pach to rozwiązanie zarówno dla Pań, jak i Panów, osób, które cenią sobie wygodę oraz którym zależy na gładkiej skórze. Skóra pod pachami jest delikatna, skłonna do podrażnień, źle znosi codzienny kontakt z maszynką do golenia, dlatego depilacja laserowa pach proponowana przez nasz salon kosmetyczny, jest idealnym rozwiązaniem.

Usuwanie włosów pod pachami laserem

Nowoczesna technologia pozwala pozbyć się włosów trwale i bezboleśnie. Aby uzyskać efekt całkowicie gładkiej skóry pod pachami, należy powtórzyć zabieg kilkakrotnie, z tygodniowymi przerwami. Koszt depilacji laserowej pach szybko się zwraca i pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas wydawane na tradycyjne, mechaniczne golenie.
Czas trwania zabiegu: od 5 do 10 minut.
Zainwestuj w siebie i pozbądź się włosów spod pach na zawsze, ciesząc się skórą gładszą niż kiedykolwiek.

depilacja laserowa pach rzeszów