Depilacja laserowa pośladków

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja laserowa pośladków

150 - 300 zł
Czas trwania: 30 minut

Nie pozwól, aby dbanie o miejsca intymne stało się dla Ciebie tematem tabu. Owłosienie na pośladkach jest całkowicie normalne u osób każdej płci. Usuwanie włosków w tym miejscu nie jest konieczne, ale wiele kobiet i mężczyzn się na to decyduje.

Depilacja Laserowa Pośladków Rzeszów

Zabieg ten pozwala zachować lepszą higienę oraz znacznie zwiększa codzienny komfort. Mechaniczna depilacja pośladków wiąże się z podrażnieniami, zaczerwienioną i swędzącą skórą. Golarką nigdy nie uzyska się tak zadowalających efektów, o jakich marzysz. Depilacja laserowa na pośladek wychodzi naprzeciw tym wymaganiom.

Usuwanie owłosienia z pośladków

Trwałe usuwanie owłosienia u mężczyzn i kobiet pozwala osiągnąć skórę gładszą niż kiedykolwiek, w sposób bezpieczny, szybki i niedrogi. Depilacja laserowa tej części ciała obejmuje całe pośladki wraz ze szparą międzypośladkową. Używa się w tym celu nowoczesnego lasera, który przenika w głąb skóry.

Wiązka lasera uszkadza mieszek włosowy. Prowadzi to do jego zaniku, a następnie – do całkowitej utraty włosa w tym miejscu. Po wykonaniu serii zabiegów laserowych na pośladki trwale usunięte jest maksymalnie aż 98% owłosienia. Zapisz się na depilację laserową pośladków, aby móc już zawsze cieszyć się gładką i miękką skórą w tym miejscu.

depilacja laserowa pośladków rzeszów