Depilacja woskiem brody

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem brody

20 zł
Czas trwania: 10 minut

Depilacja woskiem brody polecana jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Panowie, którzy szukają sposobu na jedwabiście gładką skórę twarzy, z pewnością skorzystają z takiego zabiegu. Panie, u których pojawia się ciemne i grube owłosienie twarzy, na skutek zmian hormonalnych lub innych zaburzeń zdrowotnych, także są u nas mile widziane. Pomożemy Ci pozbyć się niechcianego zarostu z każdego obszaru twarzy i ciała.

Depilacja Woskiem Brody Rzeszów

Zabieg depilacji woskiem polega na wyrywaniu włosa wraz z jego cebulką i korzeniami. Dzięki temu uzyskuje się znacznie gładszy i lepszy efekt, niż możliwe jest to maszynką. Mechaniczne golenie tylko podcina włos, a cebulka pozostaje w skórze i jest nadal wyczuwalna. Nasze uzdolnione, wykwalifikowane kosmetyczki mają dużą wiedzę i doświadczenie. Wyszkoleni pracownicy i nowoczesne rozwiązania skutkują zminimalizowanymi poziomami stresu oraz bólu podczas zabiegu.
Depilacja woskiem brody jest stosunkowo mało bolesna. Zabieg trwa bardzo krótko, a efekty są widoczne i odczuwalne przez długie dni, a nawet tygodnie. Zrób coś dla siebie i wypróbuj tę niezwykle popularną metodę długotrwałej depilacji – przekonaj się, że wcale nie musi boleć!

depilacja woskiem brody rzeszów