Depilacja woskiem wąsika

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Depilacja woskiem wąsika

20 zł
Czas trwania: 10 minut

Widoczny zarost nad górną wargą bywa powodem do zmartwień, a nawet kompleksów dla wielu kobiet. Mimo tak małego obszaru, jaki pokrywa, nie jest prosty do samodzielnego usunięcia. Skóra twarzy jest delikatna i wyjątkowo podatna na podrażnienia. Golenie i samodzielne wyrywanie włosków w tym miejscu wiąże się ze znacznym dyskomfortem, a nawet bólem. Co więcej, skóra po takim traktowaniu bywa czerwona i piekąca, a szybko odrastające włoski – łatwo dostrzegalne.

Depilacja Woskiem Wąsika Rzeszów

Skutecznym sposobem na zaradzenie tym problemom jest depilacja wąsika woskiem. Włoski wyrwane wraz z cebulką odrastają znacznie wolniej, a skóra ma długi czas na regenerację i odpoczynek przed kolejną sesją. Regularne wyrywanie sprawia, że zarost odrasta rzadziej, a włoski są zdecydowanie cieńsze i słabsze. Oznacza to, że są coraz mniej widoczne i łatwiejsze do wydepilowania na kolejnych wizytach.
Warto oddać się w sprawne, doświadczone ręce kosmetyczki. Wykona ona depilację woskiem wąsika szybko i minimalizując poziom bólu. Skutecznie wyrwie każdy włosek, dzięki czemu Twoja cera będzie gładsza i przyjemniejsza niż kiedykolwiek dotąd. Zapisując się na zabieg depilacji wąsika, inwestujesz w siebie i przyczyniasz się do większego komfortu swojego życia codziennego.

depilacja woskiem wąsika rzeszów