Przekłuwanie uszu z kolczykami

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Przekłuwanie uszu z kolczykami

przekłuwanie uszu rzeszów
90 zł z kolczykami
Czas trwania: 10 minut

Przekłuwanie uszu u kosmetyczki

Kolczyki kojarzone głównie z kobietami powoli przestały być ich domeną. Przekłuwanie uszu u kosmetyczki to zabieg, który coraz częściej wykonują także mężczyźni. Jest to bezpieczny zabieg, który można wykonać w dowolnym momencie i daje możliwość urozmaicenia swojego stylu.

Przekłuwanie uszu Rzeszów

Decydując się na kolczyk i podejmując decyzję o przebiciu ucha, warto mieć jednak na uwadze, że jest to zabieg medyczny. I choć prosty z założenia, nie powinno się go bagatelizować. Trzeba mieć na uwadze, iż gwałtowne naruszenie miękkiego fragmentu ciała podczas przekłuwania uszu, w którym zamierzamy umieścić kolczyk, może przyczynić się do niechcianego rozerwania, niekontrolowanego uszkodzenia tkanki, przez co powstała rana będzie znacznie trudniej i dłużej się goić.

Poza tym niedbale przeprowadzony zabieg przekłuwania uszu, bez zachowania sterylności, niesie spore ryzyko wystąpienia infekcji i zarażenia poważną chorobą. Innym czynnikiem związanym z zabiegiem jest występowanie bólu. Z powyższych powodów warto odda  się w ręce specjalistów.

Zabieg przekłuwania uszu z kolczykami

W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Claudia zabieg przekłuwania uszu wykonujemy profesjonalnymi urządzeniami z zastosowaniem sterylnych, kolczyków ze stali chirurgicznej. Kolczyki, które posiadamy, są zamknięte w sterylizowanych opakowaniach, a przy tym wykonane z takich surowców, które są dobrze tolerowane przez ludzki organizm.

W trakcie zabiegu przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia naszych klientów, a wszystkie, nawet najdrobniejsze procedury, przeprowadzamy w oparciu medyczne zalecenia. Dotrzymanie tych warunków sprawia, że przekłucie uszu w naszym gabinecie jest w pełni higieniczne i bezpieczne.

przekłuwanie uszu z kolczykami rzeszów