Skin revital

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Skin revital

zabieg z kwasem migdałowym rzeszów
150 zł
Czas trwania: 60 minut

Linia Skin Revital opiera się na składniku aktywnym, do którego należy kwas migdałowy. Podstawowym działaniem kwasu migdałowego jest działanie złuszczające skórę twarzy, odmładzające, przy czym nie wywołuje podrażnień. Zabieg z wykorzystaniem kwasu migdałowego zalecane jest dla cer problematycznych.

Kwas Migdałowy Rzeszów

Kwas migdałowy w gabinetach kosmetologicznych stosowany jest w celu wyrównania kolorytu skóry twarzy oraz pobudzenia do aktywnej regeneracji. Zastosowany zabieg złuszczający martwy naskórek przyczynia się do rozjaśnienia, wygładzenia i nawilżenia skóry twarzy. W przypadku zastosowania kwasu migdałowego na cerze trądzikowej zauważalne jest zmniejszenie się wydzielanie łojotoku. Kwas migdałowy posiada intensywniejsze i silniejsze działanie niż kwas glikolowy. Jednym z wyróżników kwasu migdałowego jest fakt, iż posiada większe cząsteczki, które przyczyniają się do wolniejszego wnikania w głąb skóry. Zatem nie powoduje podrażnień i zaczerwień.

zabieg kwasem mogdałowy rzeszów

Zabieg z kwasem migdałowym

Kwas migdałowy należący do grupy kwasów (AHA) zapewnia korzyści dla skóry, począwszy od złuszczania po zwiększenie nawilżenia oraz zapewnienia jędrności skóry. Wykazuje on znaczne właściwości antybakteryjne, co pomaga w leczeniu stanów zapalnych skóry. Zabieg z kwasem migdałowym pomaga w regulacji wydzielania sebum wraz z odblokowaniem porów, co przyczynia się do rzadszego występowania wyprysków.  Po wykonaniu zabiegu z kwasem migdałowym skóra twarzy staje się gładka i lśniąca. Ponadto posiada działanie nawilżające, przez to skóra staje się elastyczna i sprężysta.

Złuszczanie Kwasem Migdałowym

Linia Skin Revital posiada następujące działanie:

– antybakteryjne,
– odkażające,
– oczyszczające,
– powoduje spłycenie drobnych zmarszczek,
– poprawia fakturę skóry,
– wpływa na redukcję trądziku, melasmy i uszkodzeń posłonecznych,
– nie powoduje podrażnienia skóry, nie uwrażliwia na słońce.

kwas migdałowy rzeszów

Złuszczanie kwasem migdałowym cena

Cennik obowiązujący od dnia 01.01.2023.

UsługaCena
Złuszczanie kwasem migdałowym twarzy150 zł
Złuszczanie kwasem migdałowym twarzy, szyi i dekoltu180 zł