Liposukcja ultradźwiękowa Rzeszów

Strona główna / Liposukcja ultradźwiękowa Rzeszów

liposukcja utradźwiękowa rzeszów


Zabiegi medycyny estetycznej to coraz bardziej popularne działania dzięki, którym możliwa jest poprawa urody, jak również wyglądu ciała i skóry. Czynności te można wykonywać zarówno na twarz, jak i inne partie, a nowoczesne technologie umożliwiają uzyskiwanie coraz lepszych i bardziej widocznych efektów. Jednym z popularnych zabiegów jest liposukcja ultradźwiękowa. Jak wygląda zabieg liposukcji ultradźwiękowej? Komu dedykowana jest tego rodzaju terapia? Jakich można spodziewać się efektów?

Nieinwazyjny zabieg liposukcji ultradźwiękowej

Zabieg upiększający, którym jest liposukcja ultradźwiękowa, umożliwia pozbycie się zalegającej tkanki tłuszczowej. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz narzędziom działania te są bezinwazyjne, jak również bezbolesne. Dzięki działaniu fali dźwiękowej możliwe jest dostanie się pod skórę, z jednoczesnym rozbiciem komórek tłuszczowych.

W pierwszym etapie zabiegu pokrywa się specjalnym żelem skórę osoby poddającej się zabiegowi, a w kolejnej fazie wykonuje masaż dedykowaną ku temu głowicą urządzenia. Dzięki wytwarzanemu promieniowaniu podczerwonemu skóra nagrzewa się, a metabolizm ludzki znacznie wzrasta. Po pewnym czasie następuje zmiana głowicy na taką, która skutecznie rozbija tkankę tłuszczową.

Wskazania do liposukcji ultradźwiękowej

Tego rodzaju terapia liposukcją ultradźwiękową na brzuch i boki dedykowana jest w szczególności osobom, które chcą utracić na wadze oraz poprawić własną sylwetkę w sposób szybki i innowacyjny. To również technika dla tych, u których ćwiczenia fizyczne i dieta nie przynoszą oczekiwanych efektów. Wskazaniem jest również chęć posiadania bardziej elastycznej, zdrowo wyglądającej, jak również odżywionej skóry. Liposukcja ultradźwiękowa to również działania które pobudzają metabolizm.

Liposukcja ultradźwiękowa efekty

Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są niemalże zaraz po przeprowadzonych działaniach. Jednakże, aby uzyskać pożądaną sylwetkę warto poddać się tym czynnościom kilkukrotnie. Tak więc całkowite, zadowalające rezultaty widoczne są dopiero po kilku miesiącach powtarzalnych zabiegów. Skutkiem takiej terapii jest przede wszystkim redukcja tłuszczu, poprawa wyglądu i kondycji skóry czy zmniejszenie cellulitu i rozstępów.
Kontakt