Zabieg pielęgnacyjny na stopy Alessandro

Strona główna / Zabiegi pielęgnacyjne / Zabieg pielęgnacyjny na stopy Alessandro

130 zł
Czas trwania: 35 minut

Suche i szorstkie stopy to jeden z mankamentów natury higieniczno-estetycznej. Stwardniały naskórek, odciski i modzele, wrastające paznokcie, przebarwienia i zaczerwieniona skóra są najczęściej efektem nieprawidłowej pielęgnacji, lub jej całkowitego braku. A zapominamy, że dobra kondycja naszych stóp, codziennie narażanych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, to przede wszystkim warunek i oznaka zdrowia. Zabieg pielęgnacyjny na stopy to idealna propozycja dla osób, które chcą poprawić kondycję swoich stóp oraz ich wygląd. Jest to także doskonała propozycja dla osób ze skłonnościami do pękających pięt, rogowaciejącego naskórka czy odcisków.

W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Claudia oferujemy parafinowy zabieg pielęgnacyjny stóp, poprawiający ich poziom nawilżenia i ukrwienia.

Zabieg Parafinowy na Stopy

Zabieg parafinowy na stopy wykonywany jest na specjalistycznym urządzeniu zalecanym przez czołowych dostawców kosmetyków, do których zalicza się Alessandro, O.P.I oraz CND. Jednym z najczęstszych problemów jest zmaganie się z suchością i szorstkością stóp. Dlatego w takim przypadku zalecany jest zabieg parafinowy, który jest wykonywane za pomocą higienicznych i sterylnych skarpet do jednorazowego użytku. Kąpiel w ciepłej parafinie, poprawia elastyczność skóry i opóźnia starzenie się skóry. Doskonale radzi sobie z szorstką i przesuszoną skórą, regeneruje słabe, rozdwajające się i łamliwe paznokcie oraz skórki wokół nich. Stopy stają się wygładzone i zregenerowane.

Zalecana kąpiel w ciepłej parafinie dedykowana jest dla osób, które pragną poprawić poziom nawilżenia oraz ukrwienia stóp. Zastosowana parafina poprzez swoje właściwości poprawia stan zniszczonych i rozdwajających się paznokci u stóp, jak również regeneruje skórki wokół paznokci. Efektem zabiegu pielęgnacji stóp są wygładzone i zregenerowane stopy. Poprawa elastyczności skóry przyczynia się do zminimalizowania procesu starzenia się skóry.

Pielęgnacja Stóp Rzeszów

Skuteczne działanie i efektywna ochrona skóry po zabiegu są pochodną wysokiej jakości produktu i zawartych w nim naturalnych substancji aktywnych, odżywczych i zapachowych, m.in.: protein, aminokwasów, enzymów, witamin, aminokwasów i polisacharydów. Wszystkie one, nie tylko głęboko nawilżają, pielęgnują i chronią skórę stóp przed wolnymi rodnikami, ale również wzmacniają system immunologiczny i tworzą na niej swego rodzaju „płaszcz ochronny”. Kurację warto połączyć z poprzedzającym ją peelingiem i delikatnym masażem stóp.

Pielęgnacja stóp wymaga odpowiedniego podejścia i użycia specjalistycznych kosmetyków. Warto rozważyć korzystanie z usług profesjonalisty, który dobierze odpowiednią kurację i pomoże w jej stosowaniu. Zabieg pielęgnacyjny na stopy warto powtórzyć kilkukrotnie dla podtrzymania i utrwalenia efektów.

Zabieg pielęgnacyjny na stopy Alessandro Rzeszów